Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Полтавці спробували воскресити "мертвий театр"

02:00, 06.12.2010

Автор: Адміністратор

Новина

В четвер, 2 грудня, на Театральній площі навпроти Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М. В. Гоголя група ініціативної молоді* провела  акцію «Відновити «мертвий» театр – справа кожного».

Даний захід був покликаний  привернути увагу громадськості та керівництва Полтавської області та м.Полтави до питання тривалого ремонту театру( постійних перенесень дат його відкриття), неможливості пересічного полтавця отримати повне естетичне задоволення від театральної постановки саме у приміщенні обласного музично-драматичного театру.

В рамках акції активістами був проведений флеш-моб «Розфарбуй уявою театр», в якому взяло участь близько 20 осіб. Коваленко Аліна, учасниця, яка входить до групи ініціативної молоді зазначила : «Даним дійством ми хочемо показати, що наше місто -духовна столиця України ,позбавлене не тільки естетичної будівлі, а й місця відпочинку та духовного розвитку молоді.»  Форма одягу на флеш-мобі була довільна, але при собі учасники мали пензлики, шпателі, валики, щітки, ганчірки тощо, тобто все що стосується ремонту.

 Також відбулося театралізоване дійство «Мертві гроші».

 Один з організаторів заходу, Земляна Ірина, так прокоментувала цю подію:  «Акція справді унікальна, бо об’єднала людей всіх поколінь і різних професій, і це ще раз підтверджує, що мистецтво – вічне і люди його потребують як повітря. Мистецтво не має бути вуличним, як перекотиполе, а мати свій дім. Молодь потребує культурного розвитку. Діти повинні знати, що в нашому місті є театр, але який, на жаль, зараз не діє».

На дійство було запрошено голову Полтавської ОДА Удовіченка О. В., мера м. Полтави Мамая О.Ф., начальника  обласного управління капітального будівництва Шульгу С. І., начальника обласного управління культури Фасія Г. І. Нажаль, жоден з них не з’явився на акцію. Але ця група ініціативної молоді привертала  велику увагу звичайних перехожих, адже ця проблема торкається кожного полтавця.

        

         *Група ініціативної молоді – це, переважно, учасники Школи лідера «Почни із себе – зміни країну», організатором якої є Всеукраїнська молодіжна громадська організація Демократичний Альянс.

 

***

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Контактна особа:

Валентина Крохмаль

+38 0990615930

e-mail: [email protected]


 

Всі новини

© 2011–2022 | Команда ДА