Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Під офісом Партії Регіонів влаштують «разборкі»

02:00, 11.11.2011

Автор: Адміністратор

Новина

Мешканці села Соколова Балка, чиї протести та численні звернення до Партії Регіонів вгамувати майнові апетити свого депутата були проігноровані, «розбиратимуться» з регіоналами під їх головним офісом та влаштують мітинг під стінами Адміністрації Президента, де вимагатимуть кадрових рішень на Полтавщині.

Депутат райради від Партії Регіонів Володимир Замула незаконно привласнив приміщення сільради, водонапірні башти, дитсадок, сільський клуб, пам’ятник Шевченку, 6 одноповерхових будинків та один 16-квартирний будинок, з яких виселяє мешканців.

Місцевий магнат не виконує не лише Постанову про передачу об’єктів соціальної сфери та житлового фонду сільській громаді, видану у 2003 році Урядом В.Ф. Януковича, приписи прокуратури, рішення сільської ради, але й рішення судів.

Районна та обласні державні адміністрації, які очолюються членами Партії Регіонів ухиляються від вирішення проблеми.

Нагадаємо, що 21 жовтня активісти Демократичного Альянсу разом з мешканцями Соколової Балки розбили наметове містечко на площі біля Полтавської облдержадміністрації. Мітингувальникам вдалося домогтися зустрічі з губернатором Олександром Удовиченком та досягнути домовленості щодо створення чіткого плану вирішення проблеми мешканців села.

24 жовтня протест набрав нових обертів, в результаті чого керівництвом Полтавської ОДА було анонсовано невідкладну передачу об’єктів соціальної інфраструктури та житлового фонду сільській громаді.

Не дочекавшись обіцяного, 31 жовтня пройшов мітинг у Києві під стінами офісу Партії Регіонів. Про ситуацію у Сколовій Балці поінформували персонально кожного народного депутата цієї партії.

Втім, жодної реакції на свавілля немає, а об’єкти соціальної сфери та житлового фонду так і не передані сільській громаді.

Серед селян, яких виселяють з будинку, опинилася родина активістки Демократичного Альянсу Ірини Земляної.

Місце проведення: офіс Партії регіонів, вул. Липська, 10, Київ.

Дата та час початку акції: 14 листопада, 09.30.

Контактна особа: Віра Грузовател: (093)7035793

 

Оксана Піддубна,

прес-секретар Київського осередку

[email protected]Всі новини

© 2011–2022 | Команда ДА