Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

На Полтавщині гаряче, там б’ють активістів бо вони виступають за виконання закону

03:00, 16.08.2011

Автор: Адміністратор

Новина

16 серпня 2011 року біля офісу ТОВ «Шевченка», ТОВ «Сокіл» зібралися мешканці села Соколова Балка Новосанжарського району Полтавської області, які знову прийшли запитати місцевого псевдо пана Замулу Володимира Івановича, коли закінчиться його свавілля та беззаконня по відношенню до простого люду, його ж односельчан. На запрошення селян приїхали і журналісти з телеканалу СТБ. Мітинг був організований Полтавським осередком «Демократичного Альянсу».

Акція називалася «Хіба ревуть воли, як ясла повні, або не чіпай того, що тобі не належить 2». Люди вимагали людяності та по відношенню до них та виконання законів. Адже на сьогоднішній день він зробив багато лиха та біди, кожен із мешканців села потерпає через його свавілля. У когось взяв в оренду земельні паї і роками не платить орендної плати, з кимось уклав кабальні договори оренди і люди стали його заручниками, колишнім колгоспникам він просто не роздав майно і роками безкоштовно нахабно ним користується, хтось понад два роки був без води, а деякі з нас у багатоквартирному будинку відчули, як жити без туалету та каналізації, бо вельмишановний пан просто її розбив, декому не вдається отримувати законно зароблену пенсію, а на квартири вчителів та службовців зазіхнув і вирішив зробити приватними. Квартири забрати собі, а людей викинути на вулицю. Тому люди заявили йому своє ставлення до нього – «ЗАМУЛІ ГАНЬБА!!!!»

Дуже прикро, але це реалії їхнього життя. Та як писала Ліна Костенко : «Не в тому жах, що жити важко, а в тому, що образливо».

Як вважають мітингувальники, жага грошей, забрала у Володимира Івановича головну людську якість – совість. Тому, люди зібралися тут, щоб подарувати йому її. Вони надіються, що совість допоможе йому відкрити очі на проблеми, які він завдає односельчанам та стати людянішим.

Але на жаль Замула не дотримується і букви закону він вперто його порушує. За постановою кабінету міністрів №1254 від 2003 року він мав передати на баланс сільської ради об’єкти, які не підлягали розпаюванняю тобто об’єкти, які належать громаді. Зараз він вирішив їх приватизувати для себе це: приміщення фельшарсько-акушерського пункту с. Андріївка, приміщення сільського клубу с. Світлівщина, 4 водонапірні башні та свердловини, 16-квартирний будинок с. Соколова Балка, 6 одноквартирних будинків, мед амбулаторію с. Соколова Балка, 14 км внутрішньогосподарських доріг, адміністративний будинок сільської ради с. Соколова Балка , дитячий садок с. Соколова Балка.

Його наміри повністю суперечать Закону України. На сьогоднішній день люди мають два приписи прокурора про негайну передачу цих об’єктів на баланс громади, але на жаль він їх не виконує. Тому сьогодні селяни прийшли запитати його, коли буде виконано закон та вимагати справедливості. Вони разом заявили йому про це! Всі вимагали справедливості!

Люди зверталися в усі інстанції які могли це і районна і обласні адміністрації та ради, це і прокуратури усіх рівнів. Але влада вперто не хоче бачити наших проблем. Тож селяни зневірилися, їх відчай та розчарування досягли апогею. Люди можуть боротися лише законними методами, але закон для Володимира Івановича не діє. Тому вони заявляють, якщо ним не буде дотримано закону вони змушені будуть оголосити безстрокове голодування.

І для того, щоб Володимир Іванович пам’ятав, що буває за не виконання законів йому подарували кримінальний кодекс та совість і заявили, що Закон один для всіх!

Але Володимир Іванович, який давно вже тікає від людей, закрився разом зі своїми працівниками в офісі поставивши на дверях двох охоронців.

Та на жаль акція не обійшлася без інцидентів. Прихильниками Володимира Івановича було побито організатора акції Ірину Земляну, яка змушена була подати заяви на цих людей до міліції.

«Я збентежена, мені не болять ті синці та гуля на голові, як мені страшенно боляче за народ, людей, які надбавали майно поклавши в колгоспі своє здоров’я та молодість, а зараз не можуть отримати своє законне. Але ми не зупинимося, ми йдемо до кінця і ми впевнені, що правда і справедливість врешті-решт переможуть!» - заявила потерпіла та організатор акції.

 Прес-служба ПОО ВМГО "Демократичний Альянс"

Всі новини

© 2011–2022 | Команда ДА