Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

ДемАльянсу вдалося відстояти наметове містечко

03:00, 23.10.2011

Автор: Адміністратор

Новина

Учора, 22 жовтня, мешканці наметового табору під Полтавською держадміністрацією зуміли захистити своє право на проведення акції, хоча готувалися до найгіршого розвитку подій: знесення табору правоохоронцями силоміць. Зранку Полтавський адмінсуд заборонив проведення мирної акції біля держадміністрації.Одна з причин заборони ... ФУТБОЛ між ФК "Ворскла" і "Таврія". На думку юриста Демальянсу це рішення є незаконним, адже суддя керувалася законом СРСР та постановами, що суперечать Конституції України. Відео рішення суду:  
Коментар юриста ДемАльянсу з приводу рішення суду:
Василь Гацько, голова ДемАльянсу, переконаний: наметове містечко стоятиме мінімум до понеділка, доки губернатор Полтавщини не доповість про результати наших вимог. Якщо зрушення не відбудеться, ДемАльянс перенесе акцію в Київ.
Коментар Василя: Пізніше керівництво міліції повідомило Василя, що сьогодні увечері наметовий табір знесуть.
Жителі табору готувалися оборонятися від силових структур: протягом усього дня відбувалися тренування. Відео одного із них:
Близько 20.30 в наметового містечка з'явилася реальна загроза силового втручання: навколо периметру табору зібралася велика кількість міліціонерів та "беркутівців". Невідомий чоловік, що позиціонував себе "великим цабе", у компанії з судовим виконавцем та кількома "посадовцями" грубіянив, обзивав ДемАльянс "професійними демонстрантами", відмовлявся представитися. Урешті-решт залишив табір у спокої. Зосталося лиш двоє міліціянтів, які охороняли табір протягом усієї ночі.
Відео з "великим цабе": ,
За перебігом новин читайте з "перших рук" на сторінці ДемАльянсу в Facebook- https://www.facebook.com/DemAlliance
 
Оксана Піддубна
прес-секретар Київського осередку
тел. 093-07-00-386

Всі новини

© 2011–2022 | Команда ДА