Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Демальянс: битва під Полтавою продовжується

03:00, 09.07.2012

Автор: Адміністратор

Новина

Під стінами Полтавської облдержадміністрації ДемАльянс знову вимагав відновлення законності у селі Соколова Балка, і знову від губернатора Полтавської області Олександра Удовіченка.

У жовтні минулого року демальянсівці розбили наметове містечко під ОДА та вимагали, щоб місцевий «царьок» Володимир Замула повернув людям незаконно привласнені об’єкти соціальної сфери (водонапірну башту, житлові будинки, приміщення сільської ради, пам’ятник Шевченку та ін.) та припинили репресії проти активістів селян.

Губернатор Полтавської області погодився на висунені вимоги і пообіцяв, що усі об’єкти будуть передані, а репресії припиняться.

Але минуло 10 місяців, на баланс села передали лише 4 об’єкти, а на селян продовжує тиснути пан Замула. Найбільш активна засхисниця, директорка школи Світлана Земляна, за цей час отримала 25 (!) позапланових перевірок її роботи.

І в кінці червня цього року «царьок» Замула досяг своєї мети -  директорку незаконно звільнили. Та внаслідок громадського впливу та наявності численних порушень при звільненні, її було поновлено на роботі. Та перевірки не припиняються, залишається значний ризик звільнення.

Активісти ДемАльянсу знову розбили наметове містечко та вимагали дотримання обіцянки губернатором. За 10 хвилин після початку акції до активістів вийшов його заступник Валерій Пархоменко та повідомив, що  наступного тижня ОДА ініцюює нараду за участі депутатів сільської ради, виконкому, представників підприємств Замули та родини Земляних. Також жодних позапланових перевірок у школі, де працює Світлана Земляна до кінця року не буде. Він пообіцяв зателефонувати активістці ДемАльянсу, доньці пані Світлани, та остаточно домовитися про зустріч.

Сподіваємося, що цього разу чиновники дотримають свого слова. Якщо ж ні – намети під Полтавською ОДА ДемАльянс розбиває швидко.


Прес-служба

Полтавської обласної організації 

політичної партії "Демократичний Альянс"

Всі новини

© 2011–2022 | Команда ДА