Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Злочинний проект плану зонування Одеси знято з порядку денного

12:18, 21.09.2016

Автор:

Новина

Сьогодні, 21.09.2016 року, на черговій сесії Одеської міської ради проект «Плану зонування території (зонінгу) міста Одеси» було знято з порядку денного.

ДемАльянс - Одеса вітає громадянське суспільство та всіх небайдужих одеситів з черговим успішним поступовим кроком до ухвалення проекту зонування з урахуванням інтересів громади нашого міста!

ДемАльянс висловлює подяку громадським активістам та експертам, які долучилися до актуалізації питання зонінгу, вносили правки, випрацьовували петиції та звернення, і особливо тим, хто виходив на вуличні протести.

Ми схвалюємо дії мера Одеси, який прислухався до голосу громадськості, ініціював відкладення прийняття плану зонування території на черговій сесії міськради та заявив про необхідність його доопрацювання.

ДемАльянс закликає всіх небайдужих громадян, експертів до спільної роботи з профільними управліннями, депутатським корпусом та міською владою, в рамках нещодавно створеної консультативної ради з питань планування забудови територій. Найзручніше зконтактувати з відповідальними особами можна через сторінку ДемАльянсу Одеса в соціальних мережах та через групи з зонінгу в фейсбуці.

Проект зонінгу має, в першу чергу, враховувати потреби одеситів та відповідати чинному законодавству, і вже по-друге, задовольняти інтереси соціально відповідального бізнесу. Тому ДемАльянс сподівається, що у майбутньому план зонування території буде прийнятий такий, який враховує всі конструктивні пропозиції експертного середовища, громадянського суспільства, місцевих жителів та бізнесу, що відповідає практиці розвинутих країн.

ДемАльянс пропонує наступні інструменти для подальшої роботи у рамках законодовачого поля: опрацювання поправок та зауважень в рамках спеціальної погоджувальної комісії, яку треба створити згідно з нормами статті 21 Закону про містобудівну діяльність, постановою КМУ 555 та нормами типового положення про архітектурно-містобудівні ради.

Ми також вважаємо, що принциповим моментом є проведення громадських слухань, механізм яких прописаний в Статуті м. Одеси.

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА