Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Заява Одеського обласного осередку партії ДемАльянс щодо неприпустимості призначення Дмитра Руденка керівником Одеського управління НАБУ

00:00, 18.01.2017

Автор:

Новина

Нещодавно відбувся конкурс на призначення керівника Одеського управління НАБУ, переможцем якого cтав добре відомий активістам та правозахисникам міліціонер Дмитро Руденко.

Політична партія ДемАльянс закликає Дмитра Руденка відмовитися від участі у конкурсі, а також звільнитися з посади у поліції. Адже ми вважаємо неприпустимим перебування у правоохоронних органах людини, що була причетною до фабрикування справ щодо правозахисників за часів Януковича.

Саме з паном Руденком тісно пов’язують так звану “порнографічну” справу відомого правозахисника Дмитра Гройсмана, якого фактично було доведено до смерті внаслідок міліцейського переслідування та сфабрикованих звинувачень. Нагадаємо, що суд врешті-решт повністю виправдав Дмитра Гройсмана, але Дмитро не дожив тижня до оголошення вироку.

Ймовірне призначення пана Руденка на таку високу й відповідальну посаду сколихнуло громадськість по всій країні. Наслідком цього стало позачергове засідання Ради громадського контролю НАБУ, членом якої також є один з членів Правління ДемАльянсу Артем Романюков. Засідання Ради транслювалося у прямому ефірі (goo.gl/wENQKF ), на нього було запрошено відому правозахисницю Євгенію Закревську, добре обізнану у справі Гройсмана, а також самого Дмитра Руденка.

За результатами засідання Рада прийняла одноголосне рішення — НЕ рекомендувати пана Руденка до призначення на посаду керівника Одеського управління НАБУ.

ДемАльянс вітає таке рішення та буде пильно слідкувати за виконанням цієї рекомендації.

ДемАльянс -Одеса закликає представників  української влади принити імітувати конкурси на державні посади з заздалегідь відомим громадськості результатом, та невідкладно і системно фахово доопрацювати відповідні законодавчі та підзаконні акти.
Особливо ця вимога стосується триетапної конкурсної процедури, та поточного механізму оцінки ситуативних задач, який дозволяє "обнулити"результати двох інших об`єктивних етапів конкурсу ( тестування, співбесіда) і в ручному режимі визначати зручного переможця.

В разі недотримання вимог щодо конкурсу на посаду Голови Одеського територіального відділення НАБУ та подальшої профанації ідеї чесних відкритих конкурсів на державні посади ДемАльянс залишає за собою право діяти в публічному полі у визначений законами України та Конституцією спосіб.

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА