Нові Голова осередку та члени Правління «Демократичного альянсу» в Одесі
02:00, 06.11.2011
Автор: Адміністратор

6 листопада 2011 року на позачерговій звітньо-виборчій конференції Одеського обласного осередку ГО «Демократичний альянс» Олексій Чорний представив Звіт про діяльність осередку за березень-листопад 2011 року та пішов з посади голови.
Це рішення було прийнято у зв’язку з тим, що його було обрано до складу Правління всеукраїнського ДемАльянсу.
Новим головою було обрано Філімонова Кирила, який є членом «Демократичного Альянсу» з кінця 2008 року, займав в організації посади регіонального представника Інституту Демальянсу ім. Роберта Шумана, члена правління, а з березня 2011 р. – заступника голови обласного осередку. Був координатором багатьох акцій і заходів організації. Освіту здобув на економіко-правовому факультеті ОНУ ім. І.І. Мечнікова. Зайняв 2-ге місце в рейтингу «ТОП 100 молодіжних лідерів Одеси» за 2010 р.
«Сьогодні осередок стоїть перед унікальними викликами і від наших найближчих дій залежатиме, якою буде організація завтра. В першу чергу я бачу нашою задачею розбудову дієвої команди, повноцінний запуск роботи відділів секретаріату: прес-служби, медіа-супровід акцій, фандрайзингу, юридичного відділу тощо. По-друге – це звісно ж реалізація проектів, багато з яких стали вже традиційними. Але загалом, я дуже радію з нашої нової команди, адже сьогодні одеський осередок дуже сильний, зокрема, тими людьми, що працюють і живуть організацією. І це надихає мене.»
Головою секретаріату за голосуванням стала Сніжко Юлія, яка вже майже рік працює на посаді прес-секретаря Одеського осередку.
В склад Правління організації в Одесі було обрано п’ять громадсько-активних людей, які вели ефективну роботу в організації масштабних проектів ДемАльянсу:
Бондар Ірина,
Мажарова Наталя,
Снігур Олена,
Дяченко Юрій,
Ротаренко Олександр.
В склад контрольно-ревізійної комісії, яка є відповідальним та дуже серйозним органом у осередку, увійшли Бондар Михайло (голова), Белокуренко Анна-Аліна та Ільїчова Катерина.
Очікуваною, але дуже приємною частиною конференції стало прийняття нових членів та складання ними присяги ДемАльянсу.
Лави організації поповнили:
Коваль Іванна, Сривкова Катерина, Маклакова Ганна, Біда Аліна, Ротаренко Олександр та Дарвінський Сергій.
Прес-служба
Одеського обласного осередку
ВМГО "Демократичний Альянс"
https://www.facebook.com/DemAlliance.Odessa
тел.: +38 050 950 54 51
Поділитися Всі новини