Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Одесити створили Штаб порятунку Французького бульвару

00:00, 19.03.2016

Автор:

Новина

Одесити провели акцію протесту проти розширення проїжджої частини Французького бульвару та влаштували суботник. 19 березня активісти прийшли на Французький бульвар з плакатами, що закликають не "облагороджувати" його за прикладом Аркадії. Потім окопали і побілили дерева. Подібні суботники планують проводити щотижня. 

 

 

На акції було оголошено, що одесити об'єднуються в Штаб порятунку Французького бульвару.

Також були озвучені вимоги, з якими люди вийшли на протест:

1. Зупинка незаконної забудови даного історичного та рекреаційного ареалу Одеси!

2. Перекриття руху вантажного і негабаритного автотранспорту.

3. Реставрація Французького Бульвару з прийняттям за основу початкового проекту архітектора В.І. Зуєва.

4. Відновлення роботи існуючої водозбірної зливової системи.

5. Відновлення і приведення в належний вигляд і відповідність вимогам Закону про благоустрій, тротуарної (прогулянкової) частини Французького Бульвару.

6. Ремонт дорожнього полотна швидкісного трамвая на протязі всього маршруту √5.

7. Відновлення та облагородження зелених насаджень Французького Бульвару.

8. Розробка проекту розвитку транспортної інфраструктури в Приморському районі відповідно до історико-архітектурних опорних планів Одеси.

"Французький бульвар повинен залишатися бульваром, а не ставати "швидкісною розширеної дорогою" за рахунок скорочення тротуарів і опущення трамвайного полотна, як хоче цього Геннадій Леонідович Труханов. Варто зазначити, що розширення Французького бульвару не вирішить проблеми перевантаження транспортної інфраструктури, це ширма, яка є підставою для прийняття злочинних рішень проти одеситів. Транспортна проблема вирішується виключно системними змінами інфраструктури цілого міста, чим, нажаль, ніхто не переймається", – говорить один з організаторів заходу, член ДемАльянсу Юрій Дяченко.

Мешканці міста звернулися до одеського міського голови з відкритим листом, в якому, зокрема, зазначено: "Враховуючи, що саме Вам віддали свій представницький мандат та довірили свій голос мешканці нашого міста, для врегулювання конфлікту, який назріває, просимо у законний і прийнятний спосіб для більшості одеситів перейти до реконструкції Французького бульвару без його розширення, для чого негайно визначити замовника проектно-кошторисної документації, опублікувати на сайті міста завдання на проектування, визначити на відкритому конкурсі виконавця-архітектора (суб’єкта господарювання), розмістити на сайті міста проект, оголосити та провести відкриті громадські слухання".

Також оголошено он-лайн конкурс пропозицій з благоустрою Французького бульвару, в якому можуть прийняти участь усі бажаючі, перейшовши за посиланням

 

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА