Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Олексій Чорний
Посада: Член Бюро

Лідер

Громадський діяч, підприємець.

 

В 2004 році був координатором ініціативи «Студентська хвиля», метою якої була протидія адмінресурсу в вишах, і активізація молоді. Брав активну участь в «Помаранчевій революції» в Києві. 

В 2006 році разом з друзями утворив Одеський осередок молодіжної організації «Демократичний Альянс», яка стала однією з перших патріотичних молодіжних організацій в місті. Цю організацію очолював до 2011 року. За цей час ДемАльянс реалізував сотні різноманітних соціальних, культурних, патріотичних та адвокаційних заходів.

В 2009 заснував «Вишиванковий фестиваль» – найбільший щорічний патріотичний фестиваль на півдні України.

В 2010 організував проект «Експедиція», в рамках якого з друзями організовуємо щорічно дитячі та молодіжні походи, наметові табори та подорожі.

З 2011 року працює як фізична особа-підприємець. Надає послуги з проектного менеджменту, організації тренінгів та моніторингів.

В 2011 році разом з іншими членами молодіжної організації «ДемАльянс» утворив однойменну партію, одеський осередок якої очолив. Партія організовувала публічні акції для привернення уваги до найбільш нахабних кроків міської ради — розкрадання земель рекреаційного призначення, спроби взяти мільярдний кредит на ремонт майже приватного аеропорту, відсутності реакції на проблеми урбаністики. Також займалися забезпеченням доступу до публічної інформації. Зокрема контролювали оприлюднення проектів рішень, відповіді на запити, оприлюднювали декларації чиновників (наприклад декларацію мера Костусєва з матеріальною допомогою в мільйон гривень).

Також ДемАльянс вимагав і добився оприлюднення матеріалів Генерального плану Одеси. В рамках цього процесу був організований громадський рух «Генеральний протест», метою якого стала боротьба за збереження зелених зон міста і боротьба проти незаконної забудови узбережжя і історичного центру міста. ДемАльянс організував перші в місті ініціативні громадські слухання щодо Генплану, Траси Здоров’я і Ланжерону. Разом з іншими учасниками «Генерального протесту» двічі домагалися зняття з розгляду Генерального плану, допоки в ньому не закріпили статус парка «Ювілейний».

В 2013 був одним з організаторів Євромайдану в Одесі. Після побиття студентів на Майдані організував перший протестний мітинг на Михайлівській площі. Згодом відповідав за організацію вуличних акцій протесту на Майдані, під Генпрокуратурою, Солом’янським судом, офісами лідерів депутатських груп. В лютому-березні 2014 був відповідальний за організацію в Одесі багатотисячних маршів в підтримку України.

В серпні 2015 року утворив «Антикорупційний офіс» — громадську організацію, що розслідує корупційні схеми, що існують в Одесі.

  

Контакти:

[email protected]

fb.com/oleksiychornyy

0632732354

Всі лідери осередку

© 2011–2024 | Команда ДА