Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Обухівський ДемАльянс домігся зниження порогу закупівель до 10 тис грн

00:00, 27.10.2016

Автор:

Новина

Сьогодні Обухівська міська рада одноголосно підтримала запропоновані нашою командою зміни до положення про здійснення закупівель товарів, робіт і послуг через Система публічних електронних закупівель ProZorro. Зміни передбачають розширення списку виключень, введенню поняття оперативної закупівлі, та пониженню порогу до 10 тисяч гривень. 

Цьому передували зустрічі на робочих групах, розмови з депутатами та представниками виконавчого комітету, погодження всіх позицій та пошук компромісного рішення.

"Понад 3 місяці наша команда працювала над втіленням системи ProZorro в Обухові. Ідучи до цієї мети, ми попутньо пролобіювали і ряд інструментів прямої демократії як електронні петиції та внесення змін до регламенту і прийняття положення про місцеві ініціативи. Символічно, що перша петиція, яка набрала необхідну кількість голосів стосувалась ProZorro, і через власний інтерес частини депутатів, які живуть завдяки виконанню підрядів місцевої ради, була провалена. Далі послідувала інформаційна кампанія, ми внесли нову пропозицію, а представники виконавчого комітету перейшли від криків до конструктивного діалогу. Урахувавши побажання сторін ми дійшли згоди.

Сьогодні депутати Обухівської міської ради проголосували за зниження порогу до 10 тисяч гривень. Це наша спільна перемога! Всіх, хто підтримував нас протягом цього часу, надавав консультації, та підписав петицію. Тепер ми працюватимемо в напрямку над подальшим практичним впровадженням системи. Наша мета - щоб кожна копійка, яку сплатили до бюджету платники податків, була використана найбільш ефективним способом", розповідає голова Обухівського ДемАльянсу Михайло Матвійчук.

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА