Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Новогродівський ДемАльянс з робочим візитом у місті Долина Івано-Франківської області

00:00, 27.01.2017

Автор:

Новина

На сьогоднішній день достатньо актуальними для Новогродівки та її мешканців залишаються питання енергозабезпечення та теплопостачання. Знайти свій шлях у цій сфері допомагає позитивний досвід інших міст України.

Голова фракції ДемАльянсу у Новогродівській міській раді та голова Новогродівського міського осередку політичної партії ДемАльянс Антон Кухлєв став ініціатором навчально-інформаційного візиту «Вивчення досвіду сталого енергетичного розвитку в місцевій громаді (на прикладі м. Долина Івано-Франківської області)»  та увійшов до складу делегації м. Новогродівка, що відвідала місто Долина 18 – 20 січня.

Цей візит став можливим для новогродівців завдяки виграному громадськими активістами гранту в рамках Програми національних обмінів за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Долина – це місто, яке за останні 10 років просунулось далеко вперед у сфері енергозбереження та тепломодернізації, тож головною метою візиту делегації до міста було вивчення досвіду сталого енергетичного розвитку в місцевій громаді задля впровадження набутого досвіду у своєму місті.

У перший день голова Новогродівського ДемАльянсу Антон Кухлєв  разом з колегами більш докладніше дізналися про саме місто, ознайомився  з програмою сталого енергетичного розвитку та механізмами впровадження в Долині електронних сервісів для реалізації принципу прозорості влади.

Усім гостям стало зрозуміло, наскільки натхненно та професійно у місті працює місцеве керівництво, управлінці, фахівці комунальних підприємств.

Другий день був не менш продуктивним ніж попередній. Антон Кухлєв та інші представники делегації ознайомилися з досвідом будівництва європейської інфраструктури, роботою комунальних підприємств та основними засадами реформування житлово-комунальної сфери.

Про корисні практики, втілені проекти, плани та ідеї розповідали представники міської ради, комунальних підприємств та представники бізнесу, які зробили особливий наголос на тому, що майже кожний успішний проект було реалізовано завдяки тісній співпраці з громадськими об'єднаннями.

На третій день навчально-інформаційного візиту Новогродівської делегації, гості міста знайомилися з досвідом утеплення житлових будинків, роботою кредитної спілки "Злет", діяльністю Благодійного фонду громади м. Долина. Побувавши в лікарні, дізналися про можливості залучення гуманітарної допомоги з країн ЄС через благодійні організації.

Також новогродівцям був представлений досвід успішних бізнесових проектів на прикладі кредитної спілки «Злет», Лабораторії з вирощування екологічно чистих саджанців ягідних культур, козячої ферми та міні-заводу з виготовлення сирів. Відбулися цікаві зустрічі з представниками малого та середнього бізнесу, які розповіли про свої досягнення та плани.

Серед заходів культурної програми візиту варто назвати участь у Богослужінні з нагоди свята Богоявлення Господнього (Водохреща) та відвідування Гошівського монастиря – релігійної та історико-архітектурної святині Західної України. Також для гостей відбулися екскурсія до музею «Бойківщина» та виступи самодіяльних колективів.

«Візит до Долини підтвердив правило, що саме людина стоїть в центрі будь-яких перетворень. Саме дух та воля людини роблять з неї або Творця цього світу, або лише пристосуванця до умов та середовища, в якому їй вказують жити. Напевно, нічого поганого нема ані в першому, ані в другому випадку. Але право вибору залишається» - підкреслив голова фракції ДемАльянсу у Новогродівській міськраді Антон Кухлєв.

Всі новини

© 2011–2020 | Команда ДА