Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Децентралізація в дії

00:00, 30.12.2016

Автор: Адміністратор

Новина

30 грудня 2016 р. у м. Новогродівка Донецької області пройшла 20 позачергова сесія Новогродівської міської ради VII скликання, остання в цьому році.

В її роботі взяла участь депутатська фракція політичної партії Демальянс (Демократичний Альянс),яка була представлена в повному складі – чотирма депутатами на чолі з Головою фракції та Новогродівського міського осередку політичної партії Демальянс (Демократичний Альянс) Антоном Кухлєвим.

До порядку денного було винесене лише одне, але значуще питання - про схвалення проекту рішення Новогродівської міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Саме Голова фракції політичної партії Демальянс (Демократичний Альянс) Антон Кухлєв був одним з ініціаторів проведення позачергової сесії з цього питання .

Також Голова фракції політичної партії Демальянс (Демократичний Альянс) Антон Кухлєв входив до складу робочої групи по створенню громади, писав звернення міському голові, контактував з представниками сіл та депутатами сільських рад.

Завдяки такій активній та плідній роботі депутати підтримали пропозицію Антона Кухлєва по об’єднанню Новогродівки та Миколаївської сільської ради. Рішення було прийнято одноголосно.

Протягом 5 робочих днів всі необхідні документи будуть направлені до Донецької обласної державної адміністрації, обласної військово- цивільної адміністрації.

На даний момент Голова Новогродівського міського осередку політичної партії Демальянс (Демократичний Альянс) Антон Кухлєв разом зі своєю командою розробляє проекти, що спрямовані  на розвиток та підтримку сільських громад.

Всі новини

© 2011–2020 | Команда ДА