Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Врятувати ProZorro.

17:19, 13.08.2018

Автор: Адміністратор

Новина

У червні 2018 року в Дніпрі назрів реальний скандал: окремі депутати міської ради вирішили, що настав час вивести з системи прозорих закупівель усі товари і послуги на суму до 200 тисяч гривень. Так звані - допорогові закупівлі. Утім, напевно, депутати не врахували: Дніпро - це місто з активними і небайдужими мешканцями. Тому за гарну ініціативу тут стануть горою. 

Ми звернулися до активних городян, представників засобів масової інформації та повідомили їм про такий намір депутатів. Донесли до всього депутатського корпусу міської ради розуміння того, що урізання функціоналу Prozorro в Дніпрі - це шлях в корумповане минуле, коли державні і муніципальні закупівлі проводилися непрозоро, а підрядники визначалися в ручному режимі. Наша команда в стислі терміни підготувала і випустила серію розслідувань, зокрема і про депутатів - ініціаторів виведення з під дії Prozorro допорогових закупівель”, - коментує Артем Романюков, член Дніпровського ДемАльянсу і голова  ГО “Платформа Громадський Контроль.

Завдяки зусиллям громадянського суспільства на черговій сесії міської ради спроби урізати Prozorro в Дніпрі не пройшли. Ця перемога стала можливою лише завдяки спільним зусиллям. Дякуючи тим, хто запустив цю хвилю і закінчуючи тими, хто підписав петицію та дав зрозуміти, що скасування Prozorro - це аж ніяк не європейський шлях розвитку, а справжня деградація. Ви всі реально круті! Дніпряни вкотре довели, що перед складнощами відступати не збираються! А детальний перебіг подій можна почитати ось тут: https://goo.gl/xQDYuu

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА