Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

"Школа депутата" від ДемАльянсу.

00:00, 29.10.2018

Автор: Адміністратор

Новина

Запорука змін і кращого майбутнього – це активні люди, які постійно хочуть вчитися новому. ДемАльянс завжди готовий поділитися досвідом і створити для всіх бажаючих середовище, в якому можна було б з легкістю отримувати нові знання.

«Школа депутата» - проект, який створений ДемАльянсом і направлений на те, щоб розказати про принципи роботи місцевого самоврядування. Ми серйозно підійшли до справи і підготували купу лекцій та майстер-класів. Які функції та обов’язки депутатів, що входить до компетенції місцевих рад, звідки в бюджеті міста беруться гроші та за якими критеріями вони розподіляються, де взяти кошти на власну кампанію – відповіді на ці питання отримали учасники проекту, які прийшли до нас 27 жовтня, бо хочуть знати більше. Програма поділена на два етапи, перший ми присвятили темі місцевого самоврядування. Тепер наші слухачі розуміють принципи його функціонування і знають, що не потрібні космічні суми, аби стати депутатом. Є безліч варіантів для того, щоб вдало просувати свою кандидатуру. Ірина Туровська, Давид Габшидзе, Артем Романюков - троє наших кращих тренерів ділилися своїми секретами. Наприклад, як підготувати себе до публічних виступів. Вміння просто і зрозуміло доносити до електорату свої ідеї - це велика складова успіху. Не робити гучні заяви з екранів телевізорів, а особисто спілкуватися з виборцями, коли кожен може поставити своє запитання і отримати чесну і вичерпну відповідь. Ми не боїмося дивитися в очі людям, які хочуть довірити нам свої голоси. Тому ми навчаємо цього і учасників «Школи депутатів». До речі, вміння спілкуватися може допомогти не лише завоювати довіру виборців, а ще й знайти інвесторів. Наші тренери навчали слухачів, як залучити волонтерів і які аргументи використовувати, аби політичну кампанію захотіли підтримати.

Другий етап, який заплановано на наступну суботу, 3 листопада, також включає в себе чимало цікавого. Наприклад, зустріч з народною депутаткою Вікторією Войцицькою, лекції депутатів Дніпровської міськради від фракції "Об'єднання "Самопоміч" Олександра Лигіна та Олександра Купрієнка про роботу на виборчому окрузі і шляхи реалізації програм міської ради.

Стратегія вирішення питань округу, пошук ресурсів для покращення життя міста, вміння пояснювати простими словами складні речі – ми навчаємо того, що справді важливо. Якщо ви пропустили перший етап, але дуже хочете дізнатися, як стати успішним депутатом, - приходьте 3 листопада. Ми плануємо відкрити додаткову реєстрацію, тому слідкуйте за новинами на сторінці заходу у мережі Facebook.

Настав час рішучих дій!

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА