Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ДО ВАС ПРИЙШЛА МІСЬКА ІНСПЕКЦІЯ З ПРАЦІ?

13:16, 14.04.2018

Автор: Адміністратор

Новина

На початку квітня у Дніпрі запрацювала так звана інспекція з праці. Зараз організація вже почала надсилати "листи щастя" підприємцям. Члени Дніпровського ДемАльянсу вважають орган створеним незаконно і намагаються домогтися його ліквідації, цим питанням займається наш Василь Підлужний. Нещодавно відбувся брифінг, в якому окрім Василя також взяв участь член Дніпровського осередка Ілля Рибаков. Мова йшла про те, що інспекція, яку створили у міськраді, дублює функції обласної Інспекції, а це негативно впливає на бізнес-клімат у місті.

"Дніпро лідирує по кількості органів, які намагаються контролювати діяльність бізнесу. Звідси масово їдуть молоді і активні люди" - зазначив Ілля Рибаков.

Ми почали боротьбу проти існування інспекції ще минулого року. Члени ДемАльянсу проводили мітинг під стінами суду, паралельно змагаючись проти інспекції в судах. Нам вдалося дещо відтермінувати старт роботи органу, втім апеляційний суд нещодавно все ж визнав діяльність інспекції законною. Нині ж ми дійшли до Верховного суду. Однак поки йде тяганина, міська інспекція з праці розпочала активну роботу та погрожує накласти штрафи низці організацій Дніпра нібито за неврегульовані трудові відносини.

З огляду на такі обставини ми готові надати юридичну допомогу тому підприємцю, який в числі перших несправедливо постраждає від дій інспекції і звернеться до Василя Підлужного. А поки що ось декілька порад, які дає адвокат на той випадок, якщо до вас в офіс прийшли представники органу:

- вимагайте посвідчення у представника інспекції, в ньому мають бути ПІБ, фото, реєстраційний номер, підпис керівника. Ці дані також мають бути на сайті Держпраці Украіни. Якщо ж у посвідченні їх немає, ви маєте право відмовити представнику у проведенні перевірки;
- направлення на перевірку; в документах мають бути вказані об'єкт перевірки та причини її проведення.

Не буде зайвим також фіксувати візит інспекторів на відео. Свої повідомлення підприємці, до яких навідалася інспекція, можуть надсилати на пошту: [email protected]

Всі новини

© 2011–2022 | Команда ДА