Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

SaveEcoBot - ваша можливість знати більше.

00:00, 06.07.2018

Автор: Адміністратор

Новина

Ініціативна група SaveDnipro доклала чимало зусиль, аби не просто привернути увагу до проблем екології Дніпра, а й знайти шляхи їхнього вирішення. Активісти дали можливість всім бажаючим легко отримувати інформацію про стан довкілля: писали запити, ходили на громадські слухання з приводу роботи Придніпровської ТЕС, їздили до Києва на зустрічі з міністром екології, давали брифінги. Вони не лише шукали інформацію, а й ділилися нею, бо розуміли: кожен має право знати, в яких умовах живе і чим дихає. 

Зараз до скарбнички перемог SaveDnipro додалася ще одна - SaveEcoBot. Це розробка, яка втілилися в життя завдяки роботі чималої команди, серед членів якої - і наші однопартійці (Артем Романюков, Ілля Рибаков, Ольга Брильова, Денис Піддубський). SaveEcoBot - це чат-бот, який швидко, легко та зручно збере для вас всі необхідні документи з усіх екологічних реєстрів. Нині їх підключено 6. Проект некомерційний, волонтерський і безкоштовний для користувачів. Ваша задача - лише додати його собі у месенджері, і вся потрібна інформація - у вашому телефоні в будь-який час. 

Ось тут всі подробиці. Сподіваємося, SaveEcoBot стане вам у нагоді!

*** SaveDnipro - це об'єднання активних громадян, яке не має відношення до будь якої політичної сили. Серед учасників групи є представники партії ДемАльянс, однак їхні політичні погляди не здійснюють ніякого впливу та не мають ніякого значення у процесах діяльності Save Dnipro.

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА