Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

РІВНИЙ ДО РІВНОГО

13:59, 13.05.2017

Автор: Адміністратор

Новина

«Не можна обмежуватися зоною комфорту.
Комфорт призводить до апатії, апатія вбиває амбіції.
Все найцікавіше відбувається поза зоною комфорту».

Дмитро Кошка


У Відкритому Просторі ДемАльянсу почався бізнес-інтенсив для учасників АТО.
Ідея спала на думку майже водночас ветеранові Дмитру Кошці та Євгенові Крекотєню, теж ветеранові АТО, бізнесменові та членові ДемАльянсу.
Ідея проста: є купа ветеранів та волонтерів АТО, які хотіли б розпочати власну справу та не залежати ні від державних милостей, ні від грантів, ні від будь-кого іншого, лише від себе.
Одне питання: як? З чого почати? Чи є ідея? Бізнес-план? Як його взагалі складають? За що хапатися першим: реєструватися як підприємець чи спочатку провести маркетингове дослідження? І як його провести, якщо нічого не тямиш у маркетингу? Де взяти гроші на початок справи?
Найкраще навчання, розсудили Євген та Дмитро — то практика. А найкращий вчитель — то людина, яка сама пройшла тернистим шляхом започаткування нового бізнесу та тямить на підводних каменях і потаємних течіях цього квесту. Тому Євген зголосився започаткувати курс бізнес-інтенсиву та прочитати першу лекцію-практикум.
Сказано — зроблено. Початок курсів призначили на 13 травня. Вигадали ударну назву: «Учасник бойових — дій!» Дали об’яву, повісили форму реєстрації, і на першу лекцію зареєструвалося понад двадцять людей.
— Ідея курсів полягає в тому, — пояснює Дмитро, — щоб людина зайшла до нас з олівцем та папером, а вийшла з готовим бізнес-планом.
Євген Крекотєнь мислить масштабніше:
— Треба залучати інвесторів. Коли наші курсанти створять свої бізнес-плани, ми оприлюднимо їх на спеціальному сайті та шукатимемо інвесторів. Я хочу, щоб люди виходили не прочто з готовим бізнес-планом, а з готовою справою.
Євген сам розробив програму навчання та викладає її у загальнозрозумілій формі.
«Pizza Veterano» та персонально Андрій Сарвіра взяли на себе забезпечення учасників інтенсиву піцею.
Віктор Качанов приніс корисну літературу «Частный предприниматель» та дав конструктивні поради щодо проведення семінарів.
Вірю, що саме об'єднання таких людей, заради спільної мети, і принесе результати!
Курси бізнес-інтенсиву відбуватимуться щосуботи, з 11 по 15 годину протягом місяця, у Відкритому Просторі ДемАльянсу (пр.. Пушкіна, 3, офіс 3).

 

Всі новини

© 2011–2022 | Команда ДА