Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Мінсюреммей банзай!

13:52, 22.05.2017

Автор: Адміністратор

Новина

Японською це значить «Хай живе Демократичний Альянс».

Звідки я це знаю? Та ну ж бо, це дуже просто. Перший ієрогліф значить «народ». Другий — «пан, володар». Отже, «народ-володар», «демократія». Далі йде «разом, єднатися, група». А за ним — «зустрічатися, згоджуватися». Тобто, «альянс, союз». А «банзай» — хіба ви не чули слова «банзай»? Ні, воно значить не в «атаку», воно значить «десять тисяч років». Тобто, отаких довгих років ти зичиш тому, до кого промовляєш «банзай».

У Відкритому Просторі навчають японської

Так, це не жарт. І це безкоштовно. І це цікаво та весело.

Сама японська мова, всупереч поширеній думці, не дуже складна. Так, в неї незвична граматика, яка діє за іншими законами, ніж наша, але вона на свій кшталт дуже логічна, а вимова проста та близька до нашої. Японською дуже приємно співати, вона мелодійна та ритмічна.

Найбільший камінь перетикання в японській — це система писемності, найскладніша в світі. Японська мова геть не пристосована для китайської ієрогліфічної писемності, яку японці позичили в Китаю через Корею на початку 4 століття нашої ери. Аби приладнати свій граматичний та лексичний стрій до китайської писемності, японці створили аж два складові абетки — хірагану та катакану. Зараз вони користуються ними обома, але цього замало: вони вживають ще й ієрогліфи. Аби вважатися функціонально писемним у Японії, треба знати обидві абетки та 1045 ієрогліфів.

Кому захочеться навчатися японської та навіщо вона в Дніпрі?

До японської приходять різними шляхами. Хтось причетний до культури манга, аніме та дорама, і хоче споживати улюблені твори в оригіналі. Хтось захоплюється східними єдиноборствами. Хтось бачить своє майбутнє поєднаним з Японією. Вам цікаво було б вивчати японську? Приходьте до Відкритого простору. Ірассяімасе! Тобто, ласкаво просимо!

Всі новини

© 2011–2022 | Команда ДА