Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

ЛУПАЙТЕ СЮ СКАЛУ

17:06, 03.02.2017

Автор: Адміністратор

Новина

«Чого ви думаєте цим досягти?» питали люди, які читали наші статті про корупцію у сфері ЖКГ Дніпра. Неякісні ремонти під’їздів та дахів, проведені бозна-ким, нецільові витрати, понад 40 мільйонів гривень, які «випарувались» під час ремонту ліфтів — здавалося, з часів панування клану Вілкула нічого не змінилося, і нова влада так само порядкує суспільною кишенею, наче власною.

«Чого ви цим добиваєтеся? Васька слухає, та їсть!» — казали навіть ті, хто співчував нам, слідкуючи за нашими розслідуваннями. «Ніхто з них ніколи не відповідатиме за свої діла!»

Ті, хто критикував нас за них, висловлювалися більш різко: «Ви зводите наклеп на чесних людей! Якщо Грицай та Лисенко в чомусь винні — пишіть в прокуратуру, в поліцію! Де кримінальна справа проти них? Га?»

Зайве й казати, що результати своїх розслідувань Громадський Контроль та активісти (і не лише з ДемАльянсу) передавали і поліції, і прокуратурі, і НАБУ. Вода камінь точить — 31 січня поліція надала панові Грицаю повідомлення про підозру за ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України.
Поки що на сайті поліції йдеться лише про 2,5 мільйони гривень. Але розслідування триває, встановлені інші особи, причетні до зловживань, і ми сподіваємося, що це не остання новина від Національної Поліції стосовно чиновників Дніпровської мерії.

Можна знімати «викривально-виправдальні» відео про те, як жваво йдуть ремонти, на камеру називати Громадський Контроль брехунами, сипати матюками в фейсбуці та вимагати вибачень. Але документи говорять самі за себе, а коли їхня мова не зрозуміла, їм допомагають люди. Ми не зупинимось, поки міський бюджет не перестане бути годівничкою для чиновників та їхніх свійських бізнес-структур.

Так, поки що це дуже малесенька перемога, і звинувачуваний пан Грицай може відбутися лише легким переляком та умовним терміном: в органах слідства та в суді з реформами поки що теж негаразд. Але в нас єдиний вихід пробити дорогу реформам: лупати сю скалу.

Всі новини

© 2011–2023 | Команда ДА