Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Довгий, дуже довгий понеділок

00:00, 01.03.2017

Автор:

Новина

Це насправді був дуже-дуже довгий і насичений день. Почався він з прес-конференції у інформагенції Zabeba, де Василь Гацько, Вікторія Пташник, Світлана Заліщук та Артем Романюков презентували новий формат роботи: Відкритий простір.

Започаткована в Дніпрі ініціатива створення відкритих просторів довела свою ефективність: довкола Дніпровського простору вже гуртуються групи учасників ОСББ, громадські організації, об’єднання ветеранів АТО, активісти-екологи і навіть курси самозахисту для жінок. Відкритий простір перетворюється на центр тяжіння для небайдужих громадян міста. 

Після прес-конференції ДемАльянсівці розділилися: Вікторія Пташник, Василь Гацько та Артем Романюков  поїхали до «Піцца Ветерано» на зустріч з учасниками АТО, Світлана Заліщук — до Університету Культури на зустріч зі студентами та викладачами.

Ні, ніхто не  планував у «Піца Ветерано» зустрічатися з Президентом. Правду кажучи, ніхто з ним особливо й не зустрічався. Просто нас посадили навпроти дверей, бо внутрішній зал був зарезервований для Президента, і, спускаючись сходами, Петро Порошенко одразу побачив нардепів Пташник та Гацько, підійшов привітатися й потис руки — та й по всьому.

(А от мер Борис Філатов ДемАльянсівців-дніпрян не признав та не підходив).

Ні, це не було заплановано. Ні, у залі не було «підсадних» клієнтів — були такі само люди, як ми та ветерани, що прийшли з нами поспілкуватися. Ні, ми це також не планували — повірте, якби ми знали, що до «Піцца Ветерано» завітає Президент, ми би призначили зустріч деінде, бо складнощі з паркуванням машин та всюдисутня охорона нам анітрохи не покращили обід та дискусію.

(Хоча пригостити учасників АТО піццею було з боку Президента дуже ґречно).

Бесіда вийшла нелегкою. Учасники АТО розповіли про свої проблеми, а тих проблем — віз та ще й з гіркою, починаючи з затримок зарплатні військовим та закінчуючи архаїчною системою військового обліку, за якою можуть прислати повістку родині вояка, якого вже кілька днів убито. Заіржавіла радянська система, за якою все ще побудована армія — ось запеклий ворог українського вояка, чи не гірший від сепаратистських банд формувань та «їхтамнетів».

Надалі керівництво ДемАльянсу поїхало до Музею АТО. Позиція ДемАльянсу щодо східних територій та Криму вже оприлюднена і залишається твердою: ніякого примирення до повернення цих територій в Україну, ніякої торгівлі на крові. Відівдини музею АТО — ще одна декларація незмінності позиції.

І на завершення вечора у Відкритому Просторі ДемАльянсу відбулася зустріч у форматі «Офіс підтримки бізнесу».

На зустріч прийшли представники малого й середнього бізнесу Дніпра. Тематика була широка — почали з доповіді Василя Підлужного про впровадження на міському рівні трудової інспекції, перейшли до доповіді Вікторії Пташник про монополії та невиправдане підвищення цін на підключення до електромереж, надалі Світлана Заліщук презентувала законодавчі ініціативи ДемАльянсу, а Василь Гацько поставив питання руба: на що готовий малий та середній бізнес заради підтримки ДемАльянсу? Адже важко працювати, не відчуваючи за спиною підтримку людей, заради яких ти працюєш. Наприклад, ДемАльянсові дуже допомогла би підтримка у ході боротьби за остаточне скасування податкової міліції і впровадження податкової поліції та антикорупційного суду.

Доповідь дніпровського ДемАльянсівця Євгена Крекотєня носила більш практичний характер: він презентував систему Zruchno, яка дозволить відмовитися від касових апаратів та почати виписувати електронні чеки, а також  поставить хрест на корупційних фірмах-«прокладках» у цій галузі. І наприкінці слово знову взяв Василь Підлужний, який доповів про махінації на таможні.

Цей день насправді був чимось особливим для Дніпровського осередку. Тісний контакт між центральним керівництвом партії, людьми «на місцях» та потенційними виборцями, як сьогодні, для нашої партії є постійною практикою і має нею залишатися.    

Всі новини

© 2011–2022 | Команда ДА