Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Дніпро: очищення влади починається

19:13, 26.09.2017

Автор: Адміністратор

Новина

Сьогодні ДемАльянс та Самопоміч розпочали справу, яка назавжди перемінить політичне обличчя Дніпра та покінчить з почуттям безпорадності та зневіри щодо корумпованої міської верхівки. Відтепер ніхто не зможе сказати "ми їх вибрали на свою голову, і з цим нічого не вдієш". Близько 400 дніпрян-виборців, зібравшись, розпочали процедуру відкликання депутатів міськради Вячеслава Мішалова та Артема Хмельникова.

Дніпро голосує за відкликання корупціонерів

Ці двоє депутатів від партії «Самопоміч» уславлені кількома гучними корупційними скандалами. Вячеслав Мішалов, який володіє інтернет-провайдером «Фрегат», намагався прибрати до рук муніципальну програму «Безпечне місто» з фінансуванням у 876 мільйонів гривень, програму забезпечення шкіл засобами відеонагляду, з фінансуванням у 17 мільйонів гривень, та збагатив афілійовані бізнес-структури на 27 мільйонів гривень а рахунок програми інтернетизації шкіл. Але ці оборудки залишилися здебільшого невидимі для суспільного ока. Найгучніший корупційний скандал, пов’язаний з Мішаловим, стосується ремонту Нового мосту, який мали завершити цього року, але подовжили до кінця наступного року та на додачу до вже отриманих за ремонт 177 мільйонів гривень виплатили ще понад 70. Бенефіціаром компанії, яка веде ремонт, є Дмитро Мішалов, батько Вячеслава Мішалова. Відтоді як Вячеслав зробився секретарем міськради, фірми Мішалова-старшого отримали замовлень від бюджету більше ніж на 600 мільйонів гривень.  

У квітні, на 19 сесії міськради, піднімалося питання про зняття Мішалова та Хмельникова з посад, але депутати від "Укропа" відверто саботували голосування. Якщо міськрада не бажає нічого робити з корупцією у своїх лавах, залишається останній засіб: дане законом право відкликати депутата.

Збори вів голова міської організації ДемАльянс Ілля Рибаков, обраний головою зборвів майже одностайно. Так само одностайно голосували за відставку обох депутатів міськради. Мішалову та Хмельникову пригадали і ремонт набережної, і міст, і парк Пісаржевського, всі випадки, коли вони завинили перед містом вчинками і недбальством.

Дорога в тисячу лі починається з одного кроку, а ми вже зробили другий! Документи на Мішалова та Хмельникова у ТВК подано та зареєстровано належним чином.

Ілля Рибаков надає документи до ТВК

Що ми робитимемо тепер? Настав час збору підписів. У дуже стислі терміни (20 днів від сьогодні) ми маємо зібрати понад 4000 підписів дніпрян (так, дніпровська реєстрація дуже важлива, і також важливо мати документа, який її підтверджує).Збір підписів точно буде проводитися за адресою проспект Пушкіна, 3, офіс 3, ДемАльянс: відкритий простір та у офісі партії Об'єднання "Самопоміч" - Дніпро(вул. Старокозацька, колишня Комсомольська, 62). Про додаткові відкриті пункти збору підписвів повідомимо додатково. Будь ласка, поширте цю інформацію, розкажіть про неї друзям.

Якщо ви не можете фізично прийти до пункту збору підписів, повідомте нас через фейсбук або телефоном 063 796 04 14. Хтось з ініціативнох групи до вас приїде. Найкраще буде як ви зможете зібрати в одному місці декілька людей.

Якщо ви хочете взяти участь у поширенні агітаційних матеріалів, пишіть до нас у приват або телефонуйте. Щойно ці матеріали буде надруковано, ми завеземо до вас частину тиражу.

Якщо ви хочете підтримати цю кампанію фінансово, то скористуйтеся посиланням https://dem-alliance.org/donate, у списку оберіть Дніпропетровську область та пожертвуйте скільки забажаєте.

Ми будемо вдячні за кожну допомогу. 

Всі новини

© 2011–2022 | Команда ДА