Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

ДемАльянс-Дніпро: Хто є хто у міській владі. Секретар міської ради

13:07, 09.02.2017

Автор:

Новина

Продовжимо нашу серію публікацій про те, хто є хто в міських владних структурах.

Перейдемо до секретаря міської ради Вячеслава Мішалова. Відповідно до його декларації за 2015-й рік Вячеслав людина не бідна. Мішалов є співвласником інтернет-провайдера «Фрегат». Отже, його колекція дорогих годинників та парк авто й іншої техніки з 9 одиниць на понад 5 мільйонів гривень не дивує. З картинки трохи вибивається розділ «Доходи» на загальну суму 6,885 мільйонів грн, але кожен заробляє як може.

А тепер зверніть увагу на цікавий «збіг». Директора КП «Інфо-Рада-Дніпро», що ним порядкує пан Мішалов, звуть Петренко Володимир Володимирович. Директора ТОВ «Фрегат СП» — Петренко Костянтин Володимирович. І що цікаво: коли проходив тендер на закупку камер безпеки для міста на багато мільйонів гривень, фахівці в один голос стверджували, що його технічні умови були прописані точно під компанію «Фрегат», а проводило тендер КП «Інфо-Рада-Дніпро»!

А ще КП «Інфо-Рада-Дніпро» вже перерахувало понад 60 мільйонів гривень підприємствам, які пов’язують з паном Мішаловим, більшість з порушенням конкурентної процедури. Компанії Дмитра Мішалова (батько Вячеслава) повернулись до освоєння грошей міста — ті самі компанії, що будували скандальний «перехід Вілкула» через Слобожанський проспект (колишній Правди). І так само на неконкурентних засадах.

І навіть це ще не все — за останні півроку частина комунальних підприємств міста перевела свої рахунки до банку «Конкорд». Головою наглядової ради в ньому є пані Сосєдка Олена Вілієвна, яка ще недавно мала подвійне прізвище Сосєдка-Мішалова. Так, вона колишня дружина Вячеслава. Тепер зрозуміло з якою метою ідуть до влади «бізнесмени» з «Самопомочі».

Всі новини

© 2011–2022 | Команда ДА