Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Члени Правління ДемАльянсу відвідали Дніпро

12:48, 03.03.2017

Автор:

Новина

 

У понеділок, 27 лютого, на прес-конференції у місті Дніпро співголови ДемАльянсу Василь Гацько та Вікторія Пташник, народний депутат, член Політради ДемАльянсу Світлана Заліщук та член Правління ДемАльянсу Артем Романюков презентували новий формат роботи: Відкритий простір.

Започаткована в Дніпрі ініціатива створення відкритих просторів довела свою ефективність: довкола Дніпровського простору вже гуртуються групи учасників ОСББ, громадські організації, об’єднання ветеранів АТО, активісти-екологи і навіть курси самозахисту для жінок. Відкритий простір перетворюється на центр тяжіння для небайдужих громадян міста.

Після прес-конференції Вікторія Пташник, Василь Гацько та Артем Романюков  поїхали на зустріч з учасниками АТО,  а Світлана Заліщук — до Університету Культури на зустріч зі студентами та викладачами.

Бесіда з учасниками АТО вийшла нелегкою. Вони розповіли про свої проблеми, а таких багато — починаючи з затримок зарплатні військовим та закінчуючи архаїчною системою військового обліку, за якою можуть прислати повістку родині вояка, якого вже кілька днів убито.

Надалі керівництво ДемАльянсу поїхало до Музею АТО. Позиція ДемАльянсу щодо східних територій та Криму вже оприлюднена і залишається твердою: ніякого примирення до повернення цих територій в Україну, ніякої торгівлі на крові. Відівдини музею АТО — ще одна декларація незмінності позиції.

На завершення вечора у Відкритому Просторі ДемАльянсу відбулася зустріч у форматі «Офіс підтримки бізнесу».

На зустріч прийшли представники малого й середнього бізнесу Дніпра. Тематика була широка — почали з доповіді юриста, демальянсівця Василя Підлужного про впровадження на міському рівні трудової інспекції, перейшли до доповіді Вікторії Пташник про монополії та невиправдане підвищення цін на підключення до електромереж. Надалі Світлана Заліщук презентувала законодавчі ініціативи ДемАльянсу, а Василь Гацько поставив питання руба: на що готовий малий та середній бізнес заради підтримки ДемАльянсу? Адже важко працювати, не відчуваючи за спиною підтримку людей, заради яких ти працюєш. Наприклад, ДемАльянсові дуже допомогла би підтримка у ході боротьби за остаточне скасування податкової міліції і впровадження податкової поліції та антикорупційного суду.

Доповідь дніпровського ДемАльянсівця Євгена Крекотєня носила більш практичний характер: він презентував систему Zruchno, яка дозволить відмовитися від касових апаратів та почати виписувати електронні чеки, а також  поставить хрест на корупційних фірмах у цій галузі.

Цей день насправді був чимось особливим для Дніпровського осередку. Тісний контакт між центральним керівництвом партії, людьми «на місцях» та потенційними виборцями, як сьогодні, для нашої партії є постійною практикою і має нею залишатися.    

 

Всі новини

© 2011–2022 | Команда ДА