Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Миколаївський ДемАльянс вимагає звільнити Олексія Савченка

00:00, 20.03.2018

Автор:

Новина

Миколаївська організація партії ДемАльянс влаштувала акцію біля облдержадміністрації з вимогою звільнити Олексія Савченка.

Учасники акції підписали колективне звернення Президенту України Петру Порошенку:

Ми, учасники акції “Савченка у відставку!”, вимагаємо від Президента України Петра Порошенка негайного звільнення з займаної посади голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олексія Савченка. А також, щоб слідство по справі самогубства екс-директора Миколаївського аеропорту, колишнього військового льотчика, Народного Героя Владислава Волошина було неупередженим.

З опублікованих в ЗМІ телефонних переписок, де одним з співрозмовників був Владислав Волошин він пише про тиск з боку Миколаївської обласної державної адміністрації і факти порушення закону та про те, що у зв’язку з цим всім він боїться за дітей і його не покидають суїцидальні наміри. 

Разом з тим є журналістські розслідування, де детально досліджено як відбувається ремонт Миколаївського аеропорту в обхід тендеру і з порушенням закону. А також факти того, що обласна адміністрація тиснула на місцеві громади з ціллю збору коштів на ремонт Миколаївського аеропорту, де наразі працює компанія в обхід тендеру. 

Ситуації тиску на місцеве ради в області були непоодинокі. В розріз курсу децентралізації в Миколаїській області відбулась жорстка централізація влади, а також провалені всі інфтраструктурні проекти. 

Тому звертаємось до Петра Порошенка з вимогою звільнити Олексія Савченко з займаної посади.

Також повідомляємо, що на сайті Президента України від 20 лютого вже опублікована петиція за відставку Олексія Савченко, яка вже набрала близько 2000 підписів https://petition.president.gov.ua/petition/43114

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА