Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

ДемАльянс закликає Олександра Сєнкевича негайно вирішити проблему зі сміттям в Миколаєві

00:00, 14.09.2016

Автор:

Новина

Те, що сміттєвого колапсу в місті не наступить після того, як наш полігон наповниться ще й львівським сміттям - факт. Що мав зробити мер, коли приймав рішення про використання нашого полігону для сміття зі Львова? Задачею міського голови було роз’яснити миколаївцям ситуацію і всі ризики, а не робити пост з загальними фразами в себе на сторінці, після того, як новина з’явилась в ЗМІ. І те, що вчора і сьогодні відбулось - відповідальність міського голови. Сподіваємося, що він зробить з цього висновки. 

Очікувано, в Миколаєві піднявся гвалт зі сторони партій і народних депутатів. «Свобода» з «Опоблоком» вийшли на акцію протесту з гаслами “Хунту у Львів”, блокуючи дороги. Нардеп Артем Ільюк, який був і головою фракції «Партії регіонів» в міськраді, і вже 2 каденції є нардепом, нічого не зробив, щоб вирішити цю проблему. Депутати від «Нашого краю» вимагають скликати позачергову сесію (як майданчик свого піару і пафосних промов про любов до рідного міста), щоб посварити мера і показати, які вони стурбовані. Коли їх однопартійці, маючи в свій час і мерське крісло, і перебуваючи десятки років депутатами, не вирішили проблему зі сміттям в місті. Більше того, тільки її погіршували. Ми, і їм в тому числі, можемо “подякувати” за сміттєві терикони миколаївського полігону. Це огидно і небезпечно в 21 сторіччі так безвідповідально відноситися до свого здоров’я, природи і майбутнього покоління. 

Лідер партії “Самопоміч” і вже другу каденцію мер міста Львів, який неодноразово приїздив до нас і розказував про недолюблений Миколаїв, мав би взяти на себе відповідальність за рішення проблеми зі сміттям в своєму місті давно.

Проблема з побудовою сміттєпереробного заводу завжди натикалася на те, скільки отримає відкату від інвестора міська влада.
Тому ДемАльянс закликає міського голову Миколаєва Олександра Сєнкевича поставити вирішення цієї проблеми в пріоритет, і маючи трагічний приклад роботи свого колеги по партії - вже в цьому році обрати технологію переробки сміття, знайти інвестора і зробити все можливе, щоб її вирішити.

Всі новини

© 2011–2018 | Команда ДА