Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

У Львові Шептицького вшанували величезним графіті

00:00, 21.10.2015

Автор:

Новина

У Львові стіну Стрийського ринку оздобили величезним графіті, присвяченим Андрею Шептицькому. Це графіті – частина соціально-мистецької кампанії ДемАльянсу «Говорять стіни Львова».

29 липня минуло 150 років від дня народження Митрополита Андрея Шептицького. Саме влітку команда ДемАльянсу взялася за роботу над графіті присвяченим видатному українцю.

«Такою акцією ми хочемо показати, що вшановувати пам’ять видатних людей можна не витрачаючи шалених коштів. Це графіті обійшлося нам лиш у кілька тисяч гривень, але воно красномовно розповідатиме про видатного українця ще багато років. У той же час ми змогли зробити наше місто красивішим та комфортнішим. Це не остання наша акція і кожен охочий може доєднатися до неї як і працею, так і фінансами», – розповіли демальянсівці.

Над створенням графіті два місяці невтомно працював художник Андрій Савчишин. На стіні він зобразив три портрети Шептицького та відтворив елементи багатогранних досягнень Митрополита. Адже Андрей Шептицький був не лише видатним церковником, а й активним соціальним та політичним діячем.

Задум вдалося втілити завдяки підтримці меценатів Зірки Гаюк та Руслана Фогела, а також завдяки директорові Стрийського ринку Борисові Кухар.

Головна мета кампанії «Говорять стіни Львова» – розповісти про суспільно важливі речі і у той же час дати нове дихання занедбаним стінам міста.

 

Прес-служба Львівської обласної організації політичної партії ДемАльянс

 (Демократичний альянс)

Всі новини

© 2011–2023 | Команда ДА