Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

До Винниківської міськради обрали двох демальянсівців

00:00, 02.11.2015

Автор: Адміністратор

Новина

До новообраної Винниківської міської ради потрапили два представники ДемАльянсу  перший номер списку Олег Матвіїшин та кандидат у виборчому окрузі №15 Юрій Шивала.

Про це свідчать дані оприлюднені Винниківською міською виборчою комісією.

«Цього разу у ВМР буде дещо більшою частка людей з новими поглядами на життя і розвиток міста, ніж за попередньої каденції. Це люди з якими я бачу можливість подальшої співпраці у ВМР. Зокрема це представники «Волі», «Самопомочі» (говорю лише про людей, яких знаю особисто, але сподіваюся, що й серед інших політичних сил знайдуться представники з якими можна буде конструктивно працювати на благо міста). Маю велику надію, що ми сформуємо більшість, яка буде готова задавати нові чесні правила гри і працювати для того, щоб Винники стали комфортним для життя людей та розвинутим містом», – розповів Ю.Шивала.

Також демальянсівець запропонував новому міському голові Володимирові Квурту розпочати роботу реалізувавши три важливі ініціативи:

1. Оголосити відкритий конкурс на заміщення усіх керівних посад у ВМР: починаючи від заступника міського голови, завершуючи працівниками відділів. Для цього потрібно створити окрему комісію, яка б складалася з незаанґажованих фахівців у сфері HR. Представники цієї комісії мають розробити чіткі критерії відбору кандидатів на конкретні вакантні місця та провести співбесіди з усіма охочими. Після чого міський голова зможе прийняти рішення про кадрові призначення опираючись на результати об'єктивного, незалежного й фахового відбору.

2. Підтримати ініціативу з проведення аудіозапису усіх сесійних засідань винниківської міської ради, тим самим виконати вимоги Закону «Про доступ до публічної інформації» і дати можливість винниківчанам ознайомлюватись зі змістом усіх засідань депутатського корпусу ВМР. Депутати знаючи, що усі їхні розмови й рішення будуть записуватися – не зможуть приймати злочинних рішень.

3. Розробити стратегію розвитку Винник на найближчі кілька років. Адже усі попередні каденції влада Винник діяла хаотично. Місто, як і бізнес, не може розвиватися доти, доки немає чіткого бачення того, куди нам потрібно рухатися. До розробки цієї стратегії необхідно залучити максимально велику кількість різнопланових фахівців. Після розробки такої стратегії необхідно розробити покроковий план її реалізації.

Прес-служба Львівської обласної організації політичної партії ДемАльянс

 (Демократичний альянс)

Всі новини

© 2011–2018 | Команда ДА