Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Вау-ефект Луганської громадськості

03:00, 18.04.2011

Автор: Адміністратор

Новина

 

 

Ранок 15 квітня вихором увірвався у життя громадських активістів Луганщини відкриттям Адвокаційного клубу від ВМГО «Демократичний Альянс». Захід зібрав зацікавлених у діях по відстоюванню інтересів представників громадських організацій, ініціативних груп, засобів масової інформації, органів студентського самоврядування.
У першій половині дня учасники обговорили практичні моменти української адвокації та мали змогу ознайомитись з реальними адвокаційними кейсами, які були ініційовані та проведені на Луганщині. Зокрема, це була Кампанія по протидії рейдерським захопленням гуртожитків та житлових приміщення. У її рамках було внесені зміни до законодавства, які дозволили приватизовувати приміщення гуртожитків. Не менш важливою є адвокасі-кампанія по проблемі судових стягнень по житлово-комунальному господарству, яка знаходиться в стадії реалізації. А креативність адвокаційної акції прямої дії з проблеми відстоювання громадського транспорту – «захоплення» трамваю на дві години митцями, які влаштували  у ньому творчий майданчик – вразила своїм креативом та відсутністю шаблонів. І це було перше «вау» цього дня.
У другій половині дня неперевершений Антон Білецькій, директор і власник маркетинг-консалтингової агенції «Business2People», експерт з маркетингу Європейського Союзу в Україні, здійснив коперниканський переворот у думках присутніх та отримав друге «вау» цього дня. Він на простих та доступних прикладах розкрив механізми роботи у нових медіа, нові підходи по залученню громадськості за допомогою мережі Інтернет та українській і світовий досвіт у цій сфері.  
 
«Моє життя буде ділитись на дві частини: до 15 квітня та після…», - зазначив Віктор Бакуменко, журналіст та громадський діяч Луганщини.
 
«Захід перевершив мої очікування. Я буду рекомендувати брати участь у цьому проекті всім свої знайомим. З нетерпінням чекаю на наступне засідання клубу!», - прокоментував подію Ярослав Мінкін, прес-координатор ГО Правозахисний центр «Поступ».
 
Захід проводився у рамках програми “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER), що виконується Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного Розвитку (USAID).
 
Прес-служба ЛОО ВМГО «Демократичний Альянс»
 
 

Всі новини

© 2011–2020 | Команда ДА