Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

В Луганську завершився відбірковий тур «Академії практичної адвокації»

02:00, 14.02.2011

Автор: Адміністратор

Новина

 

Суботній ранок 12 лютого почався незвичайно жваво та цікаво. До кімнати, де проходив відбірковий тур Академії практичної адвокації заходили учасники. Хто придивлявся, а хто почував себе вільно. Хтось з учасників був знайомий, тому паралельно з реєстрацією йшов гамір. 

За вікном падав сніг та був холод, а в нашій робочій атмосфері було жарко. Кожен слідкував за презентацією Василя Гацько, Голови ВМГО «Демократичний Альянс» та керівника проекту. Він оголосив структуру проекту, етапи та усі можливості для учасників відбіркового туру. Перед початком роботи оголосили систему оцінювання, аби усі могли знати, що суб'єктивності спостерігачів не буде. Це допомогло обрати 10 найбільш успішних. Потім шляхом голосування було обрано 5 учасників основного складу, які будуть приймати участь в академії. Це:
  1. Біда Олексій Анатолійович.
  2. Носов Антон Олександрович.
  3. Невениця Олег Ігорович.
  4. Марченко Дмитро Валерійович.
  5. Морозов Дмитро Олександрович.
Наступні 5 учасників потрапили в резерв і у випадку змін у першій п'ятірці, можуть потрапити до основного складу. 
Основним і найбільш приємним після відбіркового туру була впевненість у тому, що тепер багатьох знаємо і зможемо разом співпрацювати. А це свідчить про те, що РАЗОМ МИ ЗМОЖЕМО ЗМІНИТИ ТЕ ЩО Є І РЕАЛІЗУВАТИ ЗАПЛАНОВАНЕ! 
 
Паралельно перші відбіркові тури пройшли у Тернополі, Одесі та Житомирі. Захід проходив у рамках проекту «Академія практичної адвокації», який реалізовується командою Демократичного Альянсу у рамках програми “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER), що виконується Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного Розвитку (USAID)
 
Прес-служба ЛОО ВМГО «Демократичний Альянс»

Всі новини

© 2011–2021 | Команда ДА