Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Учасники лідерського турніру закінчили навчання

03:00, 18.05.2011

Автор: Адміністратор

Новина

 

Весна – це час росту розвитку, появи нового, цікавого. Весна – чудовий час для реалізації планів і ініціатив.
Тому і ми вирішили зібрати молодь та провести традиційний і улюблений нами проект «Лідерський турнір «Сила в собі!». Студенти різних вишів м. Луганська зібрались на І тур, що відбувався 16-17 квітня 2011 року. Луганська бібліотека для юнацтва стала стартовою площадкою для роботи молоді. Хлопці й дівчата почали працювати над темами «лідер та лідерство», «команда та групова сумісна діяльність», «ораторство як фактор побудови успішної комунікації». Кожен з блоків місти теоретичні знання та практичні вправи. Учасники проекту навчались працювати разом, налагоджувати стосунки, пробували готувати виступи, а також відкривали секрети організації прес-конференцій та круглих столів. І як в будь-якому змаганні, в нашому турнірі є секрети та сюрпризи. Учасники отримали домашнє завдання, яке повинні виконати до 30 квітня.
Другий тур проходив 30 квітня 2011 року. З ранку до пізнього вечора учасники разом з тренерами експериментували в сфері конфліктології та роботі в команді. Цікавою і надзвичайно корисною темою дня для дискусії стала тема «соціальні ініціативи закордоном та в Україні», під час обговорення якої пригадувались громадські проекти, акції, заходи. Учасники турніру спробували самі розібратись зі структурою проектів та проаналізували можливості реалізації власних ідей. В цей день нас гостинно зустріли друзі з громадської організації «Поступ», які прийняли нас у себе.
Логічним закінченням проекту стала остання зустріч-випускний, яка відбулась 15 травня 2011 року. Учасники проекту побували в Меморіальному музеї Б. Грінченка у селищі Олексіївка. В музеї фотографії, твори та перший у світі словник української мови. Хлопці й дівчата були у заході. Після екскурсії усі рушили поруч на галявину, де після сумісної командної роботи й влаштували пікнік. Випускників усі від щирого серця привітали та нагодували смачненьким. Крім походу до музею родзинкою стала й прогулянка на гору, де з висока було видно маленьке селище Олексіївна. Додому повернулись усі задоволені та щасливі, а проект закінчився із бажанням розвиватись та реалізовувати соціальні ініціативи. І це бажання як учасників проекту так і його організаторів.
 
Довідково:
 
Проект «Лідерський турнір «Сила в собі!» реалізується Луганським обласним осередком Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Демократичний Альянс» шостий рік поспіль. Проект є традиційним і спрямованим на розвиток молоді в різних напрямах. Постійними партнерами в реалізації проекту виступають Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень, Управління у справах сім'ї, молоді та спорту, Луганська обласна бібліотека для юнацтва. В цьому році реалізації проекту також сприяла громадська організація «Поступ».
 
Прес-служба Луганського обласного осередку
ВМГО «Демократичний Альянс»

Всі новини

© 2011–2020 | Команда ДА