Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

У Луганській області відновлено справедливість щодо газової справи

02:00, 15.01.2013

Автор: Адміністратор

Новина

Колегія суддів апеляційного суду, уважно вивчивши обставини справи, постановила скасування рішення суду попередньої інстанції, а саме: визнання дій ПАТ «Луганськгаз» з припинення газопостачання родині Євгена А. неправомірними та стягнення з відповідача судовий збір на користь позивача у сумі 163 грн 65 коп.

Луганське обласне відділення політичної партії Демократичний Альянс уважно слідкувало за ходом судового розгляду справи.

Під час розгляду справи перш за все було підкреслено порушення встановленого порядку – газ було відключено згідно з припущенням про можливу відсутність тяги. А це не можна визнати правомірними діями.

Окрім того, судді апеляційної колегії підкреслили непрофесійність розгляду справи суддею Біловодського районного суду Карягіною В. А., що втілилось у неповному з’ясуванні суддею обставин справи. А також, недоведеність суттєвих обставин справи, невідповідність висновків суду обставинам справи, порушення або неправильне застосування  норм матеріального або процесуального права. Щодо дій судді Карягіної В. А. вже направлена скарга у Вищу кваліфікаційну комісію суддів України.

В ухвалі суду зазначається, що позов слід задовольнити частково, адже під час його розгляду у апеляційному впровадженні співробітники Марківського міжрайонного управління з експлуатації газового господарства ПАТ «Луганськгаз» другу частину вимог задовольнили самостійно - відновили газопостачання.

При цьому, вони вже не цікавились тягою у димових каналах та актом їх перевірки, нібито відсутність яких, нагадаємо, стала причиною відключення газу та подання позову до суду. Виправити ситуацію з відсутністю газу додатково допомогла скарга, яку Євген А. надіслав голові національної комісії регулювання енергетики.  Результатом її стало внутрішнє розслідування та вказівка відновити газопостачання.

“Ця справа – гарний приклад наполегливості та невтомності у доведенні своєї правоти”, - прокоментувала рішення суду Голова Луганського обласного осередку політичної партії Демократичний Альянс Зоя Буйницька.


Прес-служба

Луганської обласної організації

Політичної партії "Демократичний Альянс”

[email protected]

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА