Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

ПРОЕКТ «ТВІЙ МІСЦЕВИЙ ДЕПУТАТ: ЛУГАНСЬКА ОБЛАСТЬ»

02:00, 19.03.2011

Автор: Адміністратор

Новина

ХТО І ЩО?
Проект «Твій місцевий депутат» реалізується Східноукраїнським центром громадських ініціатив (СЦГІ) у партнерстві із ГО «Наш дім – Сватівщина» (Сватове), Луганським обласним осередком ВМГО «Демократичний Альянс» (Алчевськ).
В рамках реалізації проекту «Твій місцевий депутат» протягом найближчих 9 місяців здійснюватиметься моніторинг діяльності депутатів місцевих рад Луганщини силами виборців та неурядових організацій. У рамках проекту передбачається робота спеціально створеного Інтернет-ресурсу https://dep.lg.ua/dep/, на якому буде заведена «особова картка» кожного депутата Луганської обласної, Луганської, Алчевської, Сватівської міських рад. На сайті https://dep.lg.ua/dep/ відвідувачі зможуть не лише отимати інформацію про депутатів але й оцінити та прокоментувати їх роботу.
 
З ЯКОЮ МЕТОЮ?
Мета проекту: стимулювати місцеві ради Луганської області до прозорої та відкритої діяльності, відповідальності перед місцевими громадами.
 
ЧОМУ?
В Україні вцілому та Луганській області зокрема контроль громадськості над виборними органами місцевого самоврядування (ОМС) слабкий. Виборці часто не знають депутатів місцевих рад, не поінформовані про їх професійну діяльність; позбавлені можливості впливати на рішення, які ухвалюють депутати. Доступна та об’єктивна інформація про діяльність тих чи інших депутатів та партійних фракцій в місцевих радах допоможе виборцеві зорієнтуватися в потоці обіцянок та гасел і вирізнити депутатів не лише за кольорами виборчих кампаній, але й за рівнем відповідальності, обов’язковості та користі для громади та суспільства.
 
ДЛЯ КОГО і РАЗОМ З КИМ?
Проект здійснюватиметься у співпраці із ЗМІ, органами влади та місцевого самоврядування,іншими громадськими організаціями та активними громадянами міста та області.
Східноукраїнський центр громадських ініціатив (СЦГІ) запрошує НУО Луганщини приєднатися до коаліції у рамках проекту «Твій місцевий депутат: Луганська область».
Члени коаліції можуть самі обрати або запропонувати форми спільної роботи, серед яких: збір інформації про депутатів та ради власних міст, участь у популяризації проектного веб-сайту, підтримання активних обговорень на сайті; надання допомоги в організації проектних заходів.
 
КОЛИ?
Проект реалізовуватиметься з лютого по жовтень 2011 року.
 
ЩО САМЕ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ?
1.    формування партнерської коаліції у складі 10-15 зацікавлених НУО для здійснення моніторингу щонайменше 4-х місцевих рад;
2.    системний збір та оприлюднення інформації про діяльність депутатів трьох міських рад (м. Луганська, м. Сватове, м. Алчевська) та Луганської облради на спеціалізованому сайті проекту;
3.    широка інформаційна кампанія з метою залучення громадськості до обговорення результатів моніторингу та популяризації сайту;
4.    два одноденних тренінги для громадських організацій і активістів з питань проведення кампаній громадянського представництва та взаємодії з регіональними ЗМІ під час їх проведення;
5.    презентації проектного веб-сайту для громадськості та для студентів гуманітарних спеціальностей ВНЗ;
6.    випуск та поширення інформаційного буклету про проект та його сервіси;
7.    підсумковий круглий стіл в Луганську за результатами реалізації проекту;
8.    дві підсумкових презентації результатів проекту в містах попередньо неохоплених моніторингом
 
ХТО ПІДТРИМУЄ ПРОЕКТ?
Проектна діяльність здійснюється за підтримки Фонду «Східна Європа».
 
КОНТАКТИ:
Керівник проекту: Володимир Щербаченко
СЦГІ «Тотальна акція на підтримку демократії та прав людини»
Адреса: 30-й квартал, б.2, пом. 14,м. Луганськ, 91005
E-пошта: [email protected] Сайт: https://totalaction.org.ua/
Тел.: (0642) 49 13 74.
 
Контактна особа в Алчевську:
Зоя Буйницька
Голова ЛОО ВМГО «Демократичний Альянс»
Адреса: вул. Гагаріна, б. 25Б - кв. 37, м. Алчевськ, Луганської обл., 94207
E-пошта: [email protected] Сайт: https://www. dem-alliance.org /
Тел.: +38(050) 688 17 07.
         +38-067-328-22-77
 
ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ТА ВИКОРИСТАННЯ ПОСЛУГ ПРОЕКТУ!

Всі новини

© 2011–2020 | Команда ДА