Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Луганські активісти знайшли нових партнерів у адвокаційному клубі

03:00, 06.06.2011

Автор: Адміністратор

Новина

 

Непомітно минуло півтора місяця з відкриття та адвокаційний клуб у Луганську знов гостинно відчинив двері. 3 червня відбулось друге засідання клубу, учасниками якого стали представники зацікавленої громадськості – як учасники  першого засідання так і нові громадські діячі Луганська та області.

На початку засідання була актуалізована інформація щодо практичних моментів української адвокації та у форматі мозкового штурму створена «Карта проблем Луганського регіону». Шляхом рейтингового голосування були визначені три найактуальніші для присутніх проблеми: низька якість та підвищені тарифи ВАТ «Луганськвода», що знаходиться у консессії у російського інвестора, намагання міської влади забудувати лісний масив «Гостра могила», який знаходиться у межах міста,  та високий відсоток залежності від алкоголю серед молоді  18 – 21 років. Ці проблеми і об’єднали учасників у рамках тематик конкретних адвокаційних кампаній, що розроблялись протягом дня за системою «динамічної мережі». Присутні зосереджувались на конкретних кроках, які потрібно зробити, щоб досягнути мети, та отримували постійний зворотній зв'язок один від одного, щодо формулювань, способів донесення інформації, інструментів адвокації, що мають використовуватись, «мішенєй», «ігрового поля» та іншого.

«Гадаю що ця зустріч в першу чергу дозволила знайти громадським організаціям однодумців у відстоюванні прав за певними тематиками. Сьогодні учасники конкретно спланували свою спільну діяльність у формі адвокаційних кампаній, а не залишалися тільки на рівні розмов», - зазначила обласний координатор проекту у м. Луганськ Людмила Петрухан.

Захід проводився у рамках програми “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER), що виконується Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного Розвитку (USAID)
 
Прес-служба ЛОО ВМГО «Демократичний Альянс»

Всі новини

© 2011–2020 | Команда ДА