Луганськ у дружній кампанії відзвітувався та оновився
02:00, 09.12.2011
Автор: Адміністратор
![Новина](https://dem-alliance.org/system/districtnews/1700/large/1700.jpeg?1458597478)
Зазвичай, з початком зими люди впадають у зимовий напівсонний стан. Щось робити лінь, рухатись також, а хочеться тільки проводити час у гарній, дружній кампанії за цікавими розмовами з кухлем гарячого чаю. Луганські ДемАльянсівці поєднали приємне з корисним, отримали порцію добрих емоцій, смачних солодощів та чаю, а також провели позачергову звітно-виборчу конференцію.
Розпочали зустріч з огляду подій та досягнень осередку за минулий рік. Зокрема, Зоя Буйницька відмітила вагомість внеску Демократичного Альянсу у розвиток третього сектору Луганщини, стрімке зростання авторитету організації.
Після цього перейшли до найважливішого дійства – обрання керівних органів осередку. Оновлений склад правління Луганського обласного осередку виглядає таким чином:
![](/userfiles/images/Олександр Анохин.jpg)
Голова осередку - Олександр Анохін
![](/userfiles/images/Микита Соснов1.jpg)
Голова Секретаріату – Микита Соснов
![](/userfiles/images/Дарья Зарва.jpg)
Член правління Дар’я Зарва
![](/userfiles/images/Олександра Муханова.jpg)
Контроль за їх діяльністю буде здійснювати голова Контрольно-Ревізійної комісії Олександра Муханова.
Вітаємо новообране керівництво осередку! Та бажаємо плідної праці та успіхів!
Луганський ДемАльянс радить - з друзями тепліше. Особливо взимку.
Зоя Буйницька
Почесний член Луганського Демократичного Альянсу
+38-050-688-17-07