Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Громадськість Луганщини підготувала пасхальний подарунок депутатам

03:00, 24.04.2011

Автор: Адміністратор

Новина

 

У п'ятницю, 22 квітня 2011 року, в приміщенні Луганської міської ради відбулася презентація проекту «Твій місцевий депутат: Луганська область». Цей проект здійснюється Східноукраїнським центром громадських ініціатив (м. Луганськ) у співпраці з громадськими організаціями «Наш дім – Сватівщина» (м. Сватове) та ЛОО ВМГО «Демократичний Альянс» (м. Алчевськ). Презентований проект ставить за мету стимулювати місцеві ради Луганської області до прозорої та відкритої діяльності, відповідальності перед місцевими громадами. Аналогічні до Луганського проекти реалізуються у 8 регіонах України (Волинська, Чернігівська, Донецька, Луганська, Тернопільська, Харківська, Одеська область та АР Крим).

Участь у заході взяли журналісти, депутати місцевих рад, представники політичних партій та громадських організацій, науковці Луганська та області. В ході заходу було презентовано основний компонент проекту - сайт dep.lg.ua, на якому вже сьогодні представлені Луганська обласна, Луганська міська, Алчевська міська, Сватівська міська ради. Організатори проекту в подальшому обіцяють збільшити кількість органів місцевого самоврядування представлених на сайті. Зокрема, незабаром на сайті з’явиться інформація про депутатів Сєвєродонецької міської ради.

Відвідувачі сайту dep.lg.ua можуть знайти на ньому «особисту справу» кожного депутата, графік прийому, контакти, фото, матеріали сесій та актуальні новини. Також там можна залишити питання, коментарі, пропозиції для депутатів рад, завантажити тематичні документи і фото. У присутніх учасників викликало занепокоєння можливої появи на сайті псевдо-депутатів дописувачів, але експерти Центру запевнили, що будуть контролювати цей процес і при необхідностні звʼязуватися з депутатами аби усунути підміну.
 
У ході презентації від присутнього Костянтина Мешкова прозвучало прохання розмістити на сайті й Леніську райраду, депутатом якої він є. Як зауважив депутат, презентований веб-сайт може вільно виконувати роль інтернет-приймальні депутата, допомогати йому у спілкуванні із виборцями, слугуватиме для створення позитивного іміджа депутата.

Позитивно про веб-сайт dep.lg.ua відгукнувся і депутат Луганської міської ради Сергій Давидов та колишній депутат трьох скликань Алчевської міської ради Юрій Кушнір. Вони зауважили, що такий інтернет-ресурс стане корисним в першу чергу депутатам, що зможуть через нього звітуватися перед виборцями, висловлювати власні пропозиції та висвітлювати свою діяльність.

«Проект «Твій місцевий депутат» пропонує сайт dep.lg.ua як майданчик для вільного та публічного спілкування депутатів місцевих рад Луганщини та виборців. Віримо що сайт скоротить відстань між народними обранцями та громадянами, полегшить їх спілкування. Пропонуємо активно використовувати сайт журналістам та громадським діячам. Депутати також можуть поділитися із громадськістю на нашому інтернет-ресурсі інформацією про свою роботу», - підкреслив керівник проекту Володимир Щербаченко.
 
Прес-служба ЛОО ВМГО «Демократичний Альянс»
 

Всі новини

© 2011–2020 | Команда ДА