Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

«ЕПІДЕМІЯ ДОБРОТИ» в Брянці

02:00, 25.02.2011

Автор: Адміністратор

Новина

 

 

 

Якщо запитати перехожого, з чим за його думкою пов’язано  слово «епідемія», більшість з нас відповість, що це слово викликає негативні асоціації, аж ніяк не з добротою. А саме 17 лютого в учбово-виховному комплексі № 5 м. Брянка, Луганської області, пройшла акція «Епідемія доброти» в рамках святкування Міжнародного дня спонтанної доброти, який вже декілька років святкується і в Україні. Це свято ще маловідоме жителям нашого міста, але він дуже потрібний суспільству. Дана акція є підставою для здійснення хороших, добрих вчинків кожного учня і дорослого і є прикладом для інших шкіл, підприємств і організацій, міст.

Спочатку ініціаторами акції «Епідемія доброти» в Україні була Вінницький обласний осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Демократичний Альянс», а сьогодні акцію підтримали велика кількість міст і областей України.

         У УВК № 5 р. Брянка акція проходила протягом дня за підтримки Луганського обласного осередку ВМГО «Демократичний Альянс». З ранку в школі вчителів, батьків і учнів вітали організатори акції, які пов'язували кожному на руку жовту стрічку з добрими словами (жовта стрічка - була символом акції і асоціювалася з добротою), також всім школярам роздавали смайли, що викликають позитивні емоції, а також картки «Кредит доброти» із закликом здійснювати добрі справи і вчинки. Позитивним є момент, що до організації акції були підключені не тільки педагогічні працівники комплексу, але і що вчаться. Хочеться виразити окрему подяку учню 7 класу - Дмитро Сироткину.

Серед учнів школи пройшов також конкурс малюнків і дитячих творів «Доброта очима дітей». Організатори поставили перед собою мету - надати школярам можливість творчої самореалізації, сформувати позитивне мислення і відношення до  життя шляхом проведення конкурсу дитячого малюнка і творів, закріпити в свідомості дітей ідеї милосердя, гуманізму, добра, великодушності, особистій відповідальності за зміну  життю на кращий. Кожна робота була дивовижна і це пов'язано з тим, що діти дуже тонко відчувають доброту у всіх її проявах. Після закінчення виставки відбулося урочисте нагородження переможців конкурсів, а всі автори малюнків і творів отримали почесні грамоти учасників конкурсу. Захоплює той факт, що хлоп'ята прийняли участі відобразили свої враження в творах задумалися над афоризмом «Коли ми щасливі, ми завжди добрі; але коли ми добрі, ми не завжди щасливі» (О. Уайльд).

 Також варто відзначити, що дана акція сприяла розвитку у дітей і підлітків комунікативних навиків і навиків соціальної взаємодії в суспільстві. Учбовий заклад вибраний не випадково, оскільки на базі УВК №5 вже третій рік реалізовується регіональний експеримент «Формування соціальної компетентності у учнів на основі гендерного підходу в умовах учбово-виховного комплексу», що сприяє удосконаленню його роботи. 

У зв'язку з тим, що комплекс включає окрім школи, ще і дошкільний підрозділ, діти дошкільного віку, їх батьки, так само приймали участь в нашій акції «Епідемія доброти».

У спеціалізованій школі № 23 і 10, Брянківській гімназії і загальноосвітній школі № 9 практичними психологами (Осипової Іриною Василівною, Фещенко Наталією Володимирівною, Андрєєвой Оленою Миколаївною, Рижкової Ольгою Вікторівною) також були проведені виховні бесіди за тематиками: доброта, конкурси малюнків, віршів. За що їм окрема подяка!

Сергій Міронюк

методист методичного кабінету

відділу освіти Брянківської міської ради, член ЛОО ВМГО «Демократичний Альянс»

Всі новини

© 2011–2020 | Команда ДА