Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Заява ДемАльянсу щодо забудови Сінного ринку по вул. Бульварно-Кудрявській, 17

11:42, 18.01.2017

Автор:

Новина

На місці Сінного ринку - архітектурної пам’ятки, “успішно” зруйнованої і виведеної із реєстру архітектурних пам’яток - розпочалася побудова нового торгівельно-житлового комплексу. Земельна ділянка під забудову була передана приватній компанії шляхом махінацій, а право власності затверджене тільки через вісім років.

“Незаконними діями для заволодіння ласого шматка землі в Києві вже нікого не здивуєш. Проте ця історія не просто про архітектурну пам’ятку чи незаконне будівництво. Вона про транспортний колапс, який може спричинити побудова комплексу в одному з найстаріших районів Києва”, - коментує Ольга Гвоздік, членкиня бюро Київського ДемАльянсу.

Транспортні розв’язки на під’їзді до комплексу не здатні пропустити новий величезний потік мешканців багатоквартирнику, офісних працівників та обслуговуючий персонал. Постійні інтенсивні затори заблокують дороги до Львівської площі. А старі підземні комунікації не витримають навантаження, що збільшиться у багато разів. До того ж, новий торгівельно-житловий центр не передбачає необхідних для повноцінного розвитку та сучасного життя об’єктів інфраструктури, зокрема таких, як дитячі садки.

ДемАльянс вважає, що зведення нового комплексу по вул. Бульварно-Кудрявській, 17 потрібно зупинити поки не будуть проведені усі необхідні експертизи. Зведення усіх нових комплексів у Києві повинно узгоджуватися із Генеральним планом міста та враховувати транспорті навантаження і навантаження на інженерні та електромережі.

Ми вимагаємо від Київської міської ради і мера Києва: 
- негайного запуску прозорого процесу створення нового Генплану із урахуванням усіх аспектів містобудівних рішень;
- ініціювання змін перед Кабінетом міністрів України про публічний доступ до містобудівної інформації;
- після ухвалення нового Генплану міста, ініціювання внесення змін до законодавства України, а саме – прийняття норм щодо обов’язкового попереднього тестування на транспортній моделі всіх нових об’єктів забудови.

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА