Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Закатовані Забудовами.

00:00, 17.08.2015

Автор: Адміністратор

Новина

 

Масштаби незаконного будівництва в столиці вражають. Понад сорок багатоповерхівок  –  самовільне будівництво. Ще близько сотні мають порушення з дозволами та документацією. Сотні гектарів захопленої землі та зелених зон, тисячі обманутих громадян, сотні тисяч людей, чий життєвий простір впирається в нелегально встановлений паркан. Частішають випадки побиття активістів «невідомими».

До найбільш скандальних забудов у Києві причетні люди з найближчого оточення мера.  Колосальний ресурс влади КЛИЧКО поставив на службу бізнес-інтересам своїх партнерів. Покриваючи своїх, КЛИЧКО провокує конфлікти та вуличне протистояння, повертаючи Київ у часи ПОПОВА-ЧЕРНОВЕЦЬКОГО. Недобросовісні забудовники отримують від нього чіткий сигнал – нічого не змінилося. Це запрошення для них продовжувати в тому ж дусі.

  • Що робити, щоб вирішити проблему незаконних забудов?
  • Чи можливо посадити за ґрати забудовників, які незаконно захоплюють столичні землі?
  • Як можуть кияни вплинути на те, щоб Київ перетворився на місто, в якому діє закон і правила однакові для всіх?

Запрошуємо 20 серпня, в цей четвер, о 18:30 до парку Шевченка на «Діалоги про місто» поділитися конкретними проблемами що стосуються незаконного будівництва в Києві, та напрацювати спільне звернення до міського голови. Тільки від нас залежить, яким буде наш Київ.

Встановлення пріоритетів розвитку території, контроль за чиновниками та їх рішеннями, участь мешканців в організації комфортного та безпечного життєвого простору раз і назавжди залишать у минулому проблему самовільних забудов, втрачених парків та скверів.

Запрошені:
Віталій КЛИЧКО - мер Києва
Сергій ГУСОВСЬКИЙ - голова фракції "Самопоміч" в КМР
Василь ГАЦЬКО - голова фракції "ДемАльянс" в КМР
активисти, експерти, кияни.

Кияни вимагають діалогу - ДемАльянс забезпечує публічні дебати з тими, хто має вплив на розвиток міста.

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА