Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Вимагаємо проведення прозорого конкурсу на голів РДА

00:00, 05.12.2016

Автор:

Новина

На превеликий жаль, столиця є єдинимим містом України, в якому децентралізація виглядає чимось примарним.

Минулорічні вибори до районних рад так і не відбулися, а управління районами Києва досі триває в ручному режимі, де особисто Президент призначає голів РДА відповідно до Закону України «Про столицю - місто-герой Київ».

Здавалося, що ситуацію має покращити новий Закон "Про Державну Службу", зокрема через проведення прозорих конкурсів з чіткими критеріями відбору. Але на практиці все виглядає інакше. Відповідно до розпорядження Президента України, оголошено конкурс на заміщення вакантних посад голів Дарницької і Деснянської РДА і вже 9 грудня має розпочатися конкурсний відбір.

Але нове рішення Комісії вищого корпусу з питань держслужби, що обмежує вільний доступ представників ЗМІ та громадськості до засідань Комісії, передбачає відсутність публічної презентації письмового завдання кандидатами, перетворює цей потенційно якісно новий процес, на чергову фасадну зміну.

Наголошуємо, що відповідно до п. 4 Положення про Комісію, основними принципам її роботи є законність, професіоналізм, чесність, неупередженість, прозорість, рівність, ефективність, колегіальність та обґрунтованість прийняття рішень.

Закликаємо Комісію вищого корпусу з питань державної служби, Національну агенцію з питань державної служби провести чесний та відкритий конкурс, обрати фахового кандидата, що відповідає всім заявленим у Розпорядженні Президента вимогам, а не підігрувати окремим кандидатам на вимогу політичних сил, високопосадовців з Адміністрації Президента, Уряду чи "сірих" кардиналів з Київради.

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА