Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Відкритий лист фракціям демократичних сил в Київраді щодо голосування за детальні плани територій м. Києва

15:31, 13.09.2016

Автор:

Новина

Відкритий лист фракціям демократичних сил в Київраді щодо голосування за детальні плани територій м. Києва

Київська міська організація політичної партії ДемАльянс (Демократичний Альянс) закликає депутатів Київської міської ради утриматися від голосування за винесені на засідання Київради 15-го вересня 2016 року детальні плани території (ДПТ), зокрема щодо затвердження детального плану території в межах вулиць Електриків, Набережно-Рибальська дорога у Подільському районі м. Києва.

За існуючої системи розгляду детальних планів території, будь-яке будівництво передбачене даними документами буде порушувати норми чинного законодавства України. Адже прийняття ДПТ змінює Генеральний план 2020 міста Києва, попри норму Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», де зазначається,  що спочатку вносяться зміни до Генерального плану міста (один раз на 5 років), далі проводиться зонінг, а потім затверджується ДПТ, яке є лише уточненням Генплану 2020.

Без проходження державної експертизи детальні плани території загрожують збільшенню навантажень на транспорту інфраструктуру міста, інженерні та електро-мережу, каналізацію.

ДПТ мають слугувати допоміжними документами, для розвитку міста, відповідати існуючим нормам, а не слугувати планом розвитку забудови для будівельних компаній.

Сьогодні ж в дані детальні плани території закладається збільшення кількості населення, тобто, закладаються майбутні будівництва. Ні про комфорт, зручність та безпеку  в даних планах не йдеться.

Попри загострення ситуації між забудовниками та громадою міста, що призводить до масових сутичок, вже затверджено близько 20 ДТП, та в планах місцевої влади ухвалити, ще понад 40 детальних планів території, що в майбутньому стануть новими будівельними майданчиками для ескалації конфліктів.

Представники КМО ДемАльянсу закликають депутатів Київради: утриматися від голосування за винесені ДПТ на 15 вересня 2016 року; внести зміни до Рішення Київської міської ради N 518/10006 від 13 листопада 2013 року, що передбачає ухвалення ДПТ з порушеннями законодавства України; домогтися проведення державних експертиз - всіх ДПТ що розробляються; вимагати наявність витягу з бази даних містобудівного кадастру населеного пункту, території, району при затверджені ДПТ на засіданні Київради.

 

До основних обов’язків депутата місцевої ради входить виражати і захищати інтереси територіальної громади міста Києва. Підкреслюємо, що наслідком ухвалення цього рішення є порушення Конституції України, Закону України «Про регулювання містобудівної діяльністі». За прийняття рішень, що суперечить законам України, передбачена кримінальна відповідальність,  ч1. ст. 365 ККУ - перевищення службових повноважень посадовими особами.

123.jpg

 

 

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА