Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Відкриті публічні дебати: “Колапс громадського транспорту столиці”

00:00, 28.07.2015

Автор: Адміністратор

Новина

30 липня о 18:30 в парку Шевченка відбудуться публічні дебати про Київ, присвячені громадському транспорту - “Діалоги про місто”. За оцінками соціологів, транспорт входить в ТОП-3 проблем, що хвилюють киян. Громадський транспорт стосується усіх без виключення учасників дорожнього руху: пішоходів, велосипедистів, автомобілістів. Які пріоритети розвитку транспортного сполучення столиці: збитки і корупція чи зручність і комфорт? Чи можна взагалі назвати транспорт Києва європейським чи хоча б таким, що до цього прагне?

“З одного боку, ми маємо комунальний транспорт, що є здебільшого комфортнішим за маршрутки, але перевозить переважно пільгові категорії киян та тих, кому нікуди поспішати - ходить нечасто і нерегулярно. З іншого боку, в столиці присутній комерційний сектор - маршрутні таксі, для яких перевезення є перш за все бізнесом, а діяльність націлена на отримання прибутку. В таких умовах чимало експертів вважають, що самі пасажири, їх безпека та комфорт стоять чи не на останньому місці в системі громадського транспорту”, - зауважує заступник голови Київської організації ДемАльянсу Христина МОРОЗОВА.

Чи можна догодити усім? Як знайти порозуміння пасажирам, перевізникам та чиновникам, що займаються громадським транспортом? Як навчитися говорити мовою рішень та концепцій, а не взаємних звинувачень?

Про це та багато іншого: четвер, 30 липня, 18:30 парк, Шевченка - “Діалоги про місто”. Ви замовляєте - ми робимо.

Запрошені:

  • Олександр КОЗЛОВСЬКИЙ, виконуючий обов'язки директора Департамента транспортної інфраструктури;

  • Олексій ГРИЦЕНКО, заступник голови постійної комісії з питань транспорту в КМР, фракція "Громадянська Позиція" (чекаємо на підтвердження);

  • Костянтин ТИХОМИРОВ, Антон ХАГЕН - експерти.

  • Христина МОРОЗОВА, заступник голови КМТО партії ДемАльянс.

Приходьте, буде цікаво.

Нагадаємо, що кожного четверга, в парку Шевченка, київський ДемАльянс проводить відкриті дебати «Діалоги про наше місто». До європейської дискусії про проблеми Києва запрошуються представники різних політичних партій, громадськість та кияни. Модерують діалоги відомі журналісти.

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА