Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

“Школа народного депутата" від Київського ДемАльянсу

21:42, 31.03.2017

Автор:

Новина

Київська команда ДемАльянсу провела перший практичний курс покликаний якісно підготувати майбутніх публічних діячів, громадських активістів та свідомих управлінців до розбудови Української Держави та зміни політичного класу - “Школа народного депутата. Воркшоп”.

В рамках проекту починаючи з 4-го березня і до 25-го включно, було проведено 20 лекцій та майстер-класів для учасників, що були відібрані на конкурсній основі.

Учасниками Школи стали студенти та аспіранти ВИШів столиці, які не тільки дискутували з відомими політиками та публічними діячами та розбирали практичні кейси, але й отримали ґрунтовні знання в компетенціях, що стануть корисними для майбутніх політиків.

“Ми говорили про теми, про які навіть не чули діючі депутати в Україні. Не багато з народних обранців знають, як донести меседж людям, не використовуючи експертів чи власних телеканалів, а просто за допомогою соціальних мереж ,так само не багато скаже про основні правила адвокації, які необхідні для прийняття основних рішень в державі чи на місцевому рівні - Школа дійсно дала ґрунтовні знання”, - каже один з учасників про “Школу народного депутата. Воркшоп”.

Спікерами курсу були Народні депутати України Сергій Лещенко та Світлана Заліщук, депутат місцевої ради - Олег Берестовий, експерти з комунікації та по роботі зі ЗМІ і соціальними мережами - Олександр Равчев, Віктор Пузанов, Ірина Земляна, Христина Морозова, кандидати в депутати Філіп Альїд та Анна Іванюк, експерти з адвокації Вадим Міський та Анастасія Шимчук, а також Співголова РПР Тараса Шевченко, Співголова ДемАльянсу Василь Гацько та Голова ГО “Нова Країна” Владислав Оленченко.

“В команді Демократичного Альянсу дуже багато експертів та людей з унікальними компетенціями, не можна тримати їх знання у замкнутих колах. Держава потребує зміни політичного класу з іншими цінностями і бажанням робити зміни та брати на себе відповідальність за країну. Молодь має знати, що робити для розбудови Української Держави. Саме це стало передумовою для запуску проекту” - каже ініціатор Школи Олександр Колодій.

 

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА