Прибрати бар'єри для захисників
00:00, 28.04.2015
Автор: Адміністратор
У вівторок, 28 квітня, голова громадської організації ДемАльянс Допомога Олена ПЕДАЙ та керівник фракції ДемАльянсу в Київраді Василь ГАЦЬКО презентували перші результати кампанії «Безбар’єрний Київ».
ДемАльянс розпочав реалізацію проету безбарєрного Києва саме з центральної частини міста, де проходили страшні події Революції Гідності.
«Зараз проходить конкурс на облаштування простору на революційному Майдані. Тому для контролю врахування норм універсального дизайну при реалізації проекту - переможця конкурсу «Тереторія Гідності», нами прийнято рішення долучитися на етапі створення проектно-кошторисної документації. Для цього ініціюємо створення експертної комісії профільних громадських організацій», – зазначила Олена ПЕДАЙ голова «ДемАльянс Допомога».
За результатом перемовин з КиївАвтодором було отримано проектно-кошторисну документацію що до перших 32 понижень бардюрного каменю вулиць Шевченківського та Печерського району, прилеглих до Хрещатику.
«Фракція ДемАльянсу в Київраді буде ініціювати проект змін до бюджету для виділення додаткових 5 млн грн для пониження барєрності дорожнього полотна у всьому Києві. В КиївАвтодорі заявили, що такої суми буде достатньо та зможуть це зробити уже до кінця року. Ми надіємося, що Кличко нас підтримає», - заявив Василь ГАЦЬКО депутат Київради.
Було розпочато моніторинг новобудов, що введені в експлуатацію за останні 5 років.
На сьогодні такий моніторинг проведено київських новобудов найбільшого будівельного комунального підприємства України «Житлоінвестбуд УКБ», як підприємства, що утримується за рахунок платників податків. Майже 87% виконання норм ДБН Доступності. Це вагомий крок наближення України до стандартів європейського суспільства.
Наступним кроком передбачаємо моніторинг другого велетня будівництва – АТ Київмісьбуд, де частка комунальної власності складає 70%.
Далі планується перевірка інших приватних забудовників.
«Тому ми розпочинаємо публічну кампанію що до впровадження безбар'єрності в Києві. Перші кроки – розміщуємо декілька бордів, гроші на які нам відшкодовували небайдужі кияни. Зробили сторінку в Фейсбуці, де кожний може поділитися своїм досвідом, успішним та не дуже. Та зараз збираємо команди для громадського моніторингу по районах міста. Долучайтеся!» - закликає Олена ПЕДАЙ.
Прес-служба
Київської міської територіальної організації