Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Представники ДемАльянс Києва та Одеси провели акцію в Апеляційному суді міста Києва

00:00, 27.02.2018

Автор: Адміністратор

Новина

Представники ДемАльянсу з Києва та Одеси вдягнули маски Порошенка і Путіна та висловили «підтримку» міському голові Одеси Геннадію Труханову від імені президентів. Акція відбулась 26 лютого в Апеляційному суді міста Києва. Імітовані активістами президенти тримали в руках плакати. «Путін» тримав плакат: «Поддерживаю Труханова. Русские своих не бросают». «Порошенко» тримав плакат «Підтримую Труханова. Корупціонери своїх не саджають».

Один з організаторів акції, член команди ДемАльянс Одеса Олексій Чорний прокоментував акцію:

«Ми хочемо привернути увагу до того, що Порошенко вже давно негласно підтримує Труханова, хоча під час своєї виборчої кампанії обіцяв, що робитиме все, щоб сепаратистів і корупціонерів у владі не було. Фракція БПП Порошенко і Фракція «Доверяй делам» Труханова утворили в Одеській міській раді коаліцію, яка на кожній сесії спільно «дерибанить» майно громади. Вони спільно провернули схему з купівлею будівлі «Краяну», схему по розпродажу за копійки комунальної нерухомості, схему по відчуженню Одеського аеропорту».

«Ми припускаємо, що є якісь домовленості між Трухановим і Порошенком. Доказом цього є те, що нардепу від БПП Голубову дозволили взяти на поруки Труханова, генеральна прокуратура як води в рот набрала щодо корупційних схем Одеської міської ради, а Порошенко досі не висловив своєї позиції щодо Труханова», - резюмував представник ДемАльянс.

Присутність «Путіна» в суді учасники пояснили тим, що Труханов активно підтримував проросійські та сепаратистські заходи в Одесі, за даними ЗМІ є громадянином РФ, що підтверджується наявністю його даних в реєстрі  податкових номерів Росії, а також тим, що всі свої офшори Труханов реєстрував на свої адреси в Москві та Сергієвому посаді.

«Зрозуміло, що Путін зацікавлений, щоб така людина лишалася мером такого великого міста як Одеса. За першої можливості Труханов здасть Одесу росіянам», - висловлюють побоювання організатори акції.

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА