Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Політична декларація київських місцевих організацій політичних партій

00:00, 11.02.2016

Автор:

Новина

Політична декларація

київських місцевих організацій політичних партій

«Об’єднання «Самопоміч», ВО «Батьківщина», ВО «Свобода», «Громадянська позиція», «ДемАльянс»,  «Республіка»,  «Сила Людей», «Українське об’єднання патріотів - УКРОП»

щодо відновлення представницьких органів самоврядування у районах Києва та проведення перших виборів до районних рад столиці

 

«11» лютого 2016 року                                                                                                                       м. Київ

Ми, представники демократичних політичних сил, об’єднуємо свої зусилля для відновлення реального місцевого самоврядування в районах Києва.

Ставши свідками безпрецедентного втручання та намагання зірвати проведення виборів до районних у місті Києві рад, призначених на 27 березня 2016 року, ми закликаємо мера Києва Віталія Кличка та Київську міську раду проявити політичну відповідальність та відновити виборчі права жителів Києва, відстоявши вибори до районних рад.

Пасивна позиція Центральної виборчої комісії фактично дозволила таку узурпацію та легітимізувала новий спосіб згортання місцевої демократії. Втручання судової гілки влади у визначення способу управління містом дискредитує засадничі принципи конституційного ладу.

Тому, ми вимагаємо:

  1. Вжити усіх можливих заходів задля відновлення справедливості, правопорядку та верховенства права у столиці України, зокрема звернутися до Президента України як гаранта Конституції України, з клопотанням застосувати надані Основним Законом повноваження для припинення проявів спроб  узурпувати владу.
  2. Приєднатися до судового процесу в Окружному адміністративному суді міста Києва та до судового процесу в Київському апеляційному адміністративному суді щодо оскарження ухвали судді О.Огурцова про відтермінування виборів у районні ради.
  3. Звернутися до Центральної виборчої комісії з вимогою відновити виборчий процес та призначити нову дату виборів до районних у місті Києві рад на дату не пізніше квітня 2016 року.

Впевнені у невідворотності демократичних перетворень та посиленні реального самоврядування, підписуємо цей документ з метою захисту політичних і виборчих прав киян, їх права на місцеве самоврядування та на участь в управлінні містом, демонструючи відданість принципам Конституції України, європейським цінностям та споконвічним традиціям самоврядності українських громад.

ПІДПИСИ СТОРІН

Політична сила

Представник

Підпис

«Об’єднання «Самопоміч»

 

 

ВО «Батьківщина»

 

 

ВО «Свобода»

 

 

«Громадянська позиція»

 

 

«ДемАльянс»

 

 

«Республіка»

 

 

«Сила Людей»

 

 

«Українське об’єднання патріотів - УКРОП»

 

 

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА