Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Міжнародний секретар Демократичного Альянсу взяв участь у конгресі Європейської Народної Партії (EPP)

03:00, 01.05.2009

Автор: Адміністратор

Новина

 

29-30 квітня Анатолій Король відвідав Варшаву для участі у конгресі Європейської Народної Партії. Основною метою конгресу була підготовка до виборів Європейського парламенту, що відбудуться в країнах ЄС 7 червня. ЄНП має твердий намір утримати позиції провідної політичної сили ЄС, сформувати фракцію більшості та затвердити свого представника Хосе Манюєля Баррозо головою Європейської Комісії на другий термін.

Як віце-президент молодіжного крила ЄНП (YEPP) Анатолій Король прийняв участь у зустрічах з керівництвом партії, засіданні політбюро ЄНП, робочій групі по підготовці передвиборчої програми ЄНП, та був делегований представляти позицію YEPP на голосуванні за резолюції Конгресу.
У Варшаві також відбулось перше після конгресу у Римі засідання Правління YEPP, на якому був прийнятий план розвитку YEPP на два роки, розподілені обов’язки між членами Правління та визначені першочергові завдання і строки їх реалізації.
В рамках візиту Анатолій також провів робочу зустріч з генеральним секретарем Пан-Європейського Союзу Жераром Букановським, на якій було визначено план дій по формалізації діяльності представництва ПанЄвропи в Україні.
У конгресі також взяли участь лідери провідних країн Європи: Ангела Меркель, Сільвіо Берлусконі, Франсуа Фійон, Дональд Туск та інші. Запрошена на Конгрес Юлія Тимошенко в останній момент відмінила свій візит до Варшави. 

Наступний конгрес ЄНП, на якому обертатимуться керівні органи партії відбудеться в грудні цього року в Німеччині.

Всі новини

© 2011–2026 | Команда ДА