Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Мерія не хоче вирішувати проблеми у Дарницькому районі

00:00, 26.12.2016

Автор:

Новина

Дарницька організація політичної партії ДемАльянс вимагає від київської мерії вирішити питання незаконних забудов та встановлення МАФів у районі якнайшвидше і не порушувати при цьому закон.

За словами представників РО, Дарницький район перетворили на плацдарм незаконно зведених будівель (на озері Качиному, проект забудови Позняках 4а, ЖК на території радіоринку на Харківській) та кіосків, які активно знищують. Але за якийсь час вони «повертаються».

«Спочатку місце під черговий кіоск продають в порушення правил і норм, потім таким самим чином відбирають. А бувають випадки, коли продають і відбирають одне і те ж місце по кілька разів на рік, - говорить голова Київської міської організації Анастасія Шимчук. - Я терпіти не можу різного роду розливайок і обдертих кіосків, які створюють навколо себе антисанітарію, збирають відповідний контингент чи просто псують вигляд міста. Але те як з цим "наводять лад" в Києві, просто божевілля».

Влада міста Києва не вирішує системно проблеми, які давно існують у районі і залишає ситуацію на відкуп забудовникам. А ті вдаються до незаконних силових методів продавлювання своїх рішень та влаштовують судові переслідування активістів. Поліція неготова вирішувати такі проблеми, лишаючи місцевих жителів сам на сам з тітушками забудовників. Представники Дарницької організації у своїх вимогах до мерії наголошують: питання має бути вирішене законним шляхом.

 

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА