Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Київрада знову проігнорувала міську ініціативу проти незаконного будівництва

20:11, 20.06.2017

Автор:

Новина

"Депутати Київської міської ради сьогодні втекли від обов’язків, які вони взяли на себе отримавши статус представника киян. Обранці вкотре проігнорували місцеву ініціативу щодо недопущення незаконної забудови по вул. Золотоустівській. Депутатам не вистачило політичної волі розглянути всі питання порядку денного перенесеного ще з 1 червня. О пів на шосту в сесійній залі констатували відсутність кворуму", - повідомила член бюро ДемАльянс Київ Ольга Гвоздік.

Вона вважає принизливим не тільки те, що люди прочекали цілий день на розгляд їх ініціативи. Біда в тому, що вони чекали розгляду більше півроку.

"Процес затягується, на жаль, ми бачимо, що депутати, скоріше за все, підіграють забудовнику. Адже питання не може відкладатися, і спеціальна комісія з КМДА вже зробила відповідний висновок – будинки киян, що живуть поруч із цим будівництвом вже в аварійному стані, - каже Ольга Гвоздік, - Те, що місцеву ініціативу після півроку очікування внесення до порядку денного з третьої сесії ніяк не можуть розглянути вже виглядає так, ніби це робиться навмисно".

Довідково: Близько 7 місяців тому мешканці будинку по вулиці Золотоустівській, 24 почали боротьбу з незаконним будівництвом, що розгорнулося просто на їхній прибудинковій території. Тут встановили звичайний МАФ, а потім декларацію видали як на об’єкт будівництва. Таким чином забудовник забезпечив собі "право на добудову". Мешканці подали до Київради місцеву ініціативу, яку не ставили на розгляд близько півроку.

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА