Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Київ. Брудні ігри конкурентів проти Демократичного Альянсу

14:28, 19.10.2014

Автор: Адміністратор

Новина

 

 

 

 

18 жовтня близько 15:15 в районі вулиць Райдужна і Вершигори у Києві було здійснено напад на агітаційний фургон кандидата від Демократичного Альянсу за 215-м виборчим округом Вадима ВАСИЛЬЧУКА.

Двоє невідомих нападників викрали телевізор та пошкодили шнури від аудіо та відео апаратури, за допомогою якої демонструвалися ролики та велася агітація.

Під час інциденту Вадим ВАСИЛЬЧУК перебував поруч із фургоном та спілкувався із виборцями з Воскресенського житлового масиву. Водій одразу викликав міліцію, а Вадим кинувся на пошуки нападників, яких йому вдалося схопити і передати міліції. Проте правоохоронці не змогли затримати зловмисників через те, що ті встигли позбутися телевізора, а місцеві мешканці не змогли розпізнати в них нападників.

«Чи це така реакція на нашу активну агітацію, чи це місцевий криміналітет вирішив підзаробити – це мають встановити слідчі. Ми продовжуємо агітацію і будемо вдячні Вам за будь-яку інформацію по цьому випадку», – написав на своїй сторінці у Facebook Вадим ВАСИЛЬЧУК. 

Втім, це вже не перший випадок перешкоджання агітаційній діяльності ВАСИЛЬЧУКА на 215-му виборчому окрузі у Києві. Вадим розповів про переслідування його волонтерів з боку тітушок кандидата у депутати КОНДРАТЕНКА, який веде недобросовісну агітацію, маскуючись під висуванця Блоку Петра Порошенка. Був випадок із пресингом міліції, що погрожувала затримати агітаторів ВАСИЛЬЧУКА нібито за адмінпорушення. До того ж продовжується цілеспрямоване зривання невідомими його плакатів.

Вадим ВАСИЛЬЧУК не виключає, що так само цілеспрямованим може бути останній випадок із нападом на фургон, який паралізував роботу його агітаторів майже на добу. Адже це політтехнологічне ноу-хау його штабу привертало останнім часом значну увагу виборців і не мало аналогів серед конкурентів.

Загалом, на думку Вадима ВАСИЛЬЧУКА, на початку в’яла та коротка передвиборча кампанія на його окрузі зараз перетворилася на достатньо жорстку.

Всі новини

© 2011–2025 | Команда ДА